881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Bardzo prosimy o stosowanie się do wszelkich zaleceń władz państwowych i sanitarnych. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele i o dezynfekcji rąk. Wszystkie Msze Święte są transmitowane na naszym parafialnym kanale YouTube http://youtube.com/c/parafiabytombobrek/ Zachęcamy do korzystania z tej formy łączności z naszą parafią.
 2. Od stycznia obowiązuje nowy porządek Mszy Świętych w naszej parafii. W niedziele Msze pozostają bez zmian (9.00, 11.00, 17.00), nie będzie dodatkowej Mszy Świętej chrzcielnej – Chrzty będą udzielane w 3. Niedzielę miesiąca na Mszy o godz. 11.00. Msze w tygodniu odprawiane są według następującego porządku: rano – od poniedziałku do piątku o godz. 7.00, w soboty o godz. 8.00, wieczorem wszystkie Msze o godz. 17.00 (od poniedziałku do niedzieli). Nabożeństwa o godz. 17.45.
 3. W czasie ferii i wakacji Msze Święte odprawiane są zasadniczo według następującego porządku: w  poniedziałki, środy i piątki o godz. 7.00, a we wtorki, czwartki i soboty o godz. 17.00. (Obecnie obowiązuje porządek feryjny).
 4. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej zapraszamy na Nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
 5. W środę po Mszy Świętej porannej zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W środę o godz. 17.45 zapraszamy na Różaniec Fatimski.
 7. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i spowiedź do godz. 16.00.
 8. W sobotę o 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu wprowadzająca w dobre przeżycie niedzieli.
 9. Ze względu na pandemię nie odbywają się w tym roku tradycyjne odwiedziny duszpasterskie (tzw. kolęda). Zwykle kapłan przynosił Boże błogosławieństwo do domu, w tym roku zapraszamy wszystkich parafian do przyjścia na specjalną Mszę Świętą „kolędową” i zaniesienia błogosławieństwa do swoich domów.

W poniedziałek (11.01) o godz. 17.00 – ul. Plac na Bobrku, ul. Wytrwałych 1-13, ul. Jochymczyka 1-13, ul. Żwirowa 1-9, ul. Stalmacha 1-6

We wtorek (12.01) o godz. 17.00 – ul. Niemcewicza 2-10, Stalowa 1-7, ul Pasteura 1-4, ul. Glinki 1-7, Rataja 1-8, Krzywoustego 3-10

W środę (13.01) o godz. 17.00 – ul. Zabrzańska 135-163 oraz ul. Zabrzańska 116-138

Każda rodzina otrzyma poświęconą kredę, kadzidło i krótki obrzęd błogosławieństwa rodzin. Można przynieść ze sobą naczynie z  wodą do poświęcenia, którą można będzie pokropić mieszkanie.
Ofiary kolędowe można złożyć do koszyczka (w kopertach).

Serdecznie dziękujemy za liczny udział we Mszach oraz za wszystkie składane przy tej okazji ofiary.

 1. W naszej parafii tworzy się kolejna róża różańcowa. Zainteresowanych dołączeniem prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
 2. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia. Kościół jest zamykany w poniedziałki w celu pełnej dezynfekcji wszystkich ławek. W ciągu tygodnia korzystamy z bocznych drzwi naszej świątyni (wejście przez kaplicę Krzyża). Główne drzwi są otwierane tylko w niedziele i święta.
 3. Kancelaria parafialna do 15.01 będzie czynna we wtorki od 10.00 do 14.00, a w czwartki od 8.00 do 12.00. Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552 (nie ma możliwości odbioru SMS). Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych.
 4. Dziękujemy za złożone ofiary. Za tydzień kolekta inwestycyjna.
 5. Bardzo prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej w zakładce „Aktualności” i naszego parafialnego Facebooka oraz komunikatów wydawanych przez Kurię Diecezjalną w Gliwicach.