881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
1. Dziś kolekta przeznaczona na potrzeby Parafii. Dziś kończymy Tydzień Miłosierdzia i prosimy was – jeżeli ktoś nie uczynił tego w zeszłą niedzielę – o ofiary do puszek na potrzeby Caritas.
2. W poniedziałek o godz. 18.30 w kościele spotkanie dla młodzieży z klas trzecich gimnazjum podsumowujące trzyletni czas przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
Podczas tego spotkania rozdane zostaną zaświadczenia o otrzymanym bierzmowaniu.
3. W środę po Mszy Świętej porannej, o 7.30, zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
4. Także w środę spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych o 15.00 w kościele. Dzieci przychodzą obowiązkowo z rodzicami.
5. 13 kwietnia – w środę – obchodzimy dzień Fatimski. Tego dnia zapraszamy rano o 7.00 na Mszę w intencji żyjących
i ++ czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, zaś wieczorem o 17.30 na Różaniec Fatimski.
6. W czwartek o 18.45 zapraszam na kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży naszej Parafii,
które będzie miało miejsce w sali spotkań Mniejszości Niemieckiej przy ulicy Krzywoustego 10/1.
7. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00, a zaraz po niej okazja do skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 16.00.
8. Po piątkowej Mszy Świętej wieczornej o pomoc w sprzątaniu kościoła  oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców
 ulicy Piecucha 2, 2a, 4, 4a, 6, 6a 6b, 8 oraz 5, 5a, 7, 7a, 9, 9a i 10. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel.
9. W sobotę o 17.00 odbędą się nauki przechrzcielne dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w niedzielę o 15.30 podczas Mszy przyjmą Sakrament Chrztu.
Zaraz po spotkaniu będzie okazja do skorzystania ze spowiedzi. Obecność na nauce jest obowiązkiem rodziców i chrzestnych.
10. Na rozdawanych ostatnio deklaracjach widnieje numer konta bankowego, lecz do czasu stosownego ogłoszenia  jest ono nieaktualne.
Prosimy wpłat dokonywać na numer konta podany na stronie internetowej naszej Parafii lub pierwszej stronie Informatora oraz osobiście w kancelarii.
Przy tej okazji dziękujemy za liczny odzew wyrażający się w licznych deklaracjach, które zostały zwrócone podczas Świąt Wielkanocnych.
11. Przypominam, że na najbliższy czas główne drzwi do kościoła będą zamknięte,  dlatego korzystamy z bocznych drzwi wejściowych od frontu.
12. Prosimy także o zachowanie ostrożności i o niezbliżanie się go głębokich wykopów wokół kościoła i pracujących urządzeń.