881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziękujemy wszystkim parafianom, za pobożny udział w procesji Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do przygotowania tej Uroczystości, dzięki czemu mogliśmy przeżywać ją w tak podniosłej atmosferze. Dziękujemy osobom, które zaangażowały się w przygotowanie ołtarzy, osobom, które przyniosły kwiaty do rzucania na drodze Najśw. Sakramentu. Jednocześnie zachęcamy, aby trwać w tym szczególnym akcie hołdu, jaki składamy Jezusowi Chrystusowi w tradycyjnej Oktawie Bożego Ciała. Jeszcze do czwartku, po każdej Mszy św. wieczornej Adoracja i procesja teoforyczna dookoła naszego kościoła.
 2. Dziś o 16.30 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa z procesją.
 3. W poniedziałek odbędzie się Msza św. wieczorna o godz. 17.00, intencja jest wolna.
 4. W środę przypada 13 dzień miesiąca, o godz. 16.30 odmówimy Różaniec fatimski,
  a o godz. 17.00 odprawimy Mszę św. z procesją teoforyczną.
 5. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmówimy tradycyjnie o godzinie 15.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze w tym dniu będą o godz. 9.00 i 17.00.
 6. O pomoc w sprzątaniu naszego kościoła w tym tygodniu, w sobotę o godz. 9.30 (ze względu na Uroczystość i czas mistrzostw) prosimy mieszkańców ulicy Ustronie 1 – 7. Dziękujemy wszystkim osobom, które angażują się i pomagają w utrzymywaniu naszej świątyni
  w czystości, dziękujemy także tym, którzy swoimi ofiarami umożliwiają nam zakup kwiatów do wystroju naszego kościoła.
 7. W sobotę obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 8. Próba scholii w sobotę o godzinie 9.00.
 9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00.
 10. Spotkanie Marianek w sobotę o godz. 11.00.
 11. W sobotę o godz. 17.00 nauka przed chrzcielna, zapraszamy rodziców i chrzestnych.
 12. Zapraszamy do modlitwy różańcowej, każdego dnia przed Mszą Świętą poranną, w niedzielę
  o godzinie 8.30.
 13. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby diecezji i seminarium duchownego. Przed kościołem zbiórka do puszek na cele Caritas.

14. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy do tej pory złożyli ofiarę kopertową. Na dzień dzisiejszy jest to kwota 13100 zł i 300 €.

15. Przypominamy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o regulowaniu należnych wpłat
w kancelarii parafialnej i zachęcamy do odbioru płyt DVD i zdjęć.

16. W tym tygodniu mamy wolne intencje. W środę, czwartek i piątek o godz. 7.00.