881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku odbywają się o godz. 17.45, w soboty o godz. 16.00, a w niedziele o godz. 8.30 i 16.00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach. Przez cały rok Kościół udziela odpustu zupełnego tym, którzy odmawiają różaniec w kościele, kaplicy, w rodzinie lub wspólnocie wiernych.
 2. W poniedziałek po Mszy świętej porannej nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
 3. W środę po Mszy Świętej porannej zapraszamy na nabożeństwo do świętego Józefa, a o godz. 17.45 na Różaniec fatimski połączony z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
 4. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia. W czwartek pomiędzy Mszami zapraszamy do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu.
 5. W czwartek po różańcu spotkanie Dzieci Maryi.
 6. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz spowiedź od 15.30 do 16.30.
 7. W piątek po różańcu w kościele obowiązkowa nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 8. W sobotę o godz. 9.30 zbiórka dla Ministrantów i Kandydatów.
 9. Za tydzień w niedzielę o godz. 15.30 zapraszamy na Różaniec Górniczy, w którym udział wezmą Górnicza Orkiestra Dęta z Bytomia i Chór Polonia Harmonia z Piekar Śląskich.
 10. We wtorek, 19 października, nabożeństwo różańcowe odbędzie się o godz. 19.30 i połączone będzie z wprowadzeniem relikwii św. Matki Teresy z Kalkuty. W nabożeństwie tym, pod przewodnictwem ks. bpa Andrzeja Iwaneckiego, uczestniczyć będą siostry Misjonarki Miłości i księża – członkowie kapłańskich róż różańcowych naszej diecezji.
 11. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00. Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552 (nie ma możliwości odbioru SMS). Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych.
 12. Są jeszcze wolne intencje w listopadzie: 12.11 o 7.00, 15.11 o 7.00, 17.11 o 7.00. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią w godzinach urzędowania. Trwają już zapisy na intencje w roku 2022. Istnieje także możliwość zamawiania Mszy Świętych gregoriańskich i do Dworu Niebieskiego.
 13. Dziękujemy za złożone ofiary. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (z okazji XXI Dnia Papieskiego), za tydzień kolekta inwestycyjna. Ofiary przekazywane na konto z tytułem „na cele kultu religijnego” można odpisać jako darowiznę.
 14. W związku ze zbliżającą się uroczystością Wszystkich Świętych bardzo prosimy o troskę o porządek na cmentarzu oraz regularne regulowanie opłat cmentarnych. W związku ze wzrostem cen wywozu śmieci oraz opłat za wodę od nowego roku planujemy podwyżkę opłat cmentarnych nawet o 20 zł za rok.

Można rezerwować już miejsca w kolumbarium w ścianie urnowej, szczegółowe informacje w kancelarii.