881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś prosimy Was-Parafian o kolektę specjalną na zakup środków opałowych dla naszego kościoła i plebanii. Przed kościołem natomiast zbiórka na Kościół w Potrzebie (wg instrukcji Episkopatu Polski).
 2. Jutro obchodzić będziemy Święto Niepodległości. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00. Po Mszach Świętych odmówimy modlitwę za Ojczyznę. Kolekta na potrzeby Parafii
 3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.
 4. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać u odprawiającego kapłana w zakrystii przed Mszą Św. Po wieczornej natomiast Mszy Świętej, z racji 13 dnia miesiąca, zapraszamy na Różaniec Fatimski.
 5. Spotkanie dla bierzmowańców III klas gimnazjalnych w środę o 18:00. Prosimy o przynoszenie Pisma Świętego. Pozostałe spotkania w grupach wg harmonogramu zamieszczonego na naszej stronie internetowej.
 6. W czwartek o 17.30 zapraszamy na Nowennę do Świętej Rodziny i modlitwy przez wstawiennictwo błogosławionych małżonków Marii i Luigiego Quattrocchi z indywidualnym błogosławieństwem sakramentalnym osób.
 7. Także w czwartek zapraszamy młodzież naszej parafii na spotkanie w salce o godz. 19.00.
 8. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych przypominamy o obowiązku uczestniczenia wraz z dziećmi we Mszy Świętej niedzielnej i w Uroczystości kościelne.
 9. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po Koronce okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 16.00.
 10. O sprzątanie Kościoła, po piątkowej Mszy Świętej wieczornej, prosimy w tym tygodniu mieszkańców Osiedla Pod Brzozami i Starej Cynkowni. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary na kwiaty.
 11. W sobotę spotkania dla Ministrantów, Marianek i Scholii o stałych porach, zaś o godz. 17.00 zapraszamy na naukę przedchrzcielną rodziców i rodziców chrzestnych.
 12. Prosimy o uregulowanie w kancelarii zaległych opłat rezerwacyjnych za groby.
 13. Dzieci uczestniczące w nabożeństwach różańcowych w październiku prosimy o przyniesienie planszy w piątek na Mszę Świętą o godz. 17.00. Nagrodzimy te dzieci, które nie opuściły żadnego nabożeństwa. Dla pozostałych, będą nagrody pocieszenia i zachęty.