881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni i za wszelkie inne ofiary, w tym za dzisiejszą kolektę. Dzisiaj zbiórka do puszek zgodnie z instrukcją KEP na Kościół w Potrzebie.
 2. Za tydzień pierwsza kolekta kopertowa na remont organów.
 3. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Moli.
 4. W poniedziałek nie ma Mszy świętej wieczornej.
 5. We wtorek o 16.45 zbiórka dla kandydatów na ministrantów. Natomiast w sobotę o 9.30 zbiórka dla wszystkich ministrantów.
 6. We wtorek na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy uczniów klas VII przygotowujących się do bierzmowania. Po Mszy spotkanie.
 7. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 8. Również w środę po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na Różaniec fatimski.
 9. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla młodzieży.
 10. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po koronce spowiedź do godz. 16.00.
 11. W piątek o 16.00 spotkanie dla Dzieci Maryi.
 12. W sobotę o 16.45 w salce na plebanii nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 13. O składanie ofiary na środki czystości do mycia kościoła prosimy mieszkańców Konstytucji 2-16 (numery parzyste). Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel.
 14. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od 8.00 do 16.00.
 15. W tym czasie wyjaśniamy także wszelkie sprawy cmentarne. Jeszcze raz apelujemy o sprawdzanie terminu rezerwacji grobów.
 16. Przypominamy, że po upływie czasu rezerwacji grób może być zlikwidowany przez administrację cmentarza a miejsce przeznaczone do ponownego pochówku innej osoby.
 17. Dotyczy to całego cmentarza – nie tylko porządkowanego w tym roku Pola 2.
 18. W tym tygodniu odwołany jest dyżur duszpasterski Księdza Proboszcza z powodu wyjazdu na Kurs Formacyjny dla Kapłanów. Ksiądz Proboszcz będzie nieobecny do następnej niedzieli.
 19. Są jeszcze wolne intencje w listopadzie i grudniu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią.
 20. Trwa remont organów. Stan techniczny instrumentu wymagał natychmiastowego rozpoczęcia gruntownych prac. W związku z tym instrument jest wyłączony z użytku.
 21. Kolekty specjalne – kopertowe – na remont organów będą miały miejsce 17 listopada, 15 grudnia, 12 stycznia, 16 lutego, 15 marca, 19 kwietnia, 17 maja i 14 czerwca.
 22. W miarę potrzeb okres zbiórek będzie wydłużony, bo na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie określić w 100% potrzebnej kwoty.
 23. Na dzień dzisiejszy potrzebujemy 50 tys. zł. Remont rozpoczynamy ze środków własnych, dlatego dziękujemy za każdą ofiarę. Wykonawca, po negocjacjach, zgodził się na ratalny system zapłaty.