1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni składane na ręce kapłanów
  2. i za wszelkie inne ofiary, w tym za dzisiejszą kolektę.
  3. Jeszcze dziś o 18.00 kolejna medytacja biblijna przed Najświętszym Sakramentem.
  4. Zapraszamy do udziału w codziennych Roratach, które w tym roku mają miejsce od poniedziałku do piątku w czasie wieczornych Mszy Świętych.
  5. Dzieci w czasie tych Mszy mają mieć zapewnioną opiekę osób dorosłych.
  6. Młodzież z klas VI i VII szkoły podstawowej oraz z klasy II gimnazjum nie ma w grudniu spotkań,
  7. ale pojawia się przynajmniej raz w tygodniu na roratach.
  8. W poniedziałek nie ma spotkania dla III klas Gimnazjum.
  9. W środę przypada 13 dzień miesiąca, czyli Dzień Fatimski.
  10.  Poranna Msza jest ofiarowana na żyjących i zmarłych czcicieli Matki Bożej.
  11. Natomiast wieczorem po roratach, czyli ok. 17.45 odmówimy Różaniec Fatimski.
  12. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00, a zaraz po niej okazji  do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 16.00.
  13. W sobotę zapraszamy na spowiedź od godz.  17.30 do godz. 17.50.
  14. Także w  piątek o 18.30 zapraszamy na kolejne spotkanie dla starszej młodzieży  w salce na plebanii.
  15. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00.
  16. W razie potrzeby kontaktu z kapłanami prosimy o korzystanie z numeru telefonu duszpasterskiego 881 776 552, aby umówić się na spotkanie.
  17. W tym tygodniu prosimy o składanie ofiary na środki czystości do mycia kaplicy mieszkańców ulic: Ustronie i Baczyńskiego.
  18. Dziękujemy za ofiary składane na ten cel.
  19. Zapraszamy do włączenia się w parafialne grupy dzieci i młodzieży
  20. : Dzieci Maryi spotykają się w sobotę o 10.00 w salce na plebanii.
  21. Lektorzy i młodsi ministranci  spotykają się wyjątkowo w sobotę o 14.30 w salce na plebani.
  22. Za tydzień w trzecią niedzielę miesiąca o godz. 15.30 podczas Mszy Świętej będziemy udzielać dzieciom Sakramentu Chrztu.
  23. W sobotę o 17.00 w kaplicy odbędzie się obowiązkowa nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które będą przyjmować ten sakrament.
  24. Od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy Świętej o godzinie 10.00.
  25. Młodzież z klas VI oraz II klas gimnazjum przychodzi na godzinę 11.00 oraz z klas VII i III klasy gimnazjum przychodzi na 12.15.
  26. Za tydzień zgodnie z instrukcją Episkopatu odbędzie się po Mszach zbiórka do puszek dla Kościoła na Wschodzie.
  27. W kancelarii w godzinach urzędowania oraz w zakrystii można zakupić opłatki  za dobrowolną ofiarę
  28. oraz małe świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom.
  29.   Chcemy także sprostować błąd jaki pojawił się w cenie małej świecy, która kosztuje 5 zł.
  30. Rodzice dzieci Pierwszokomunijnych odbierają medaliki oraz różańce    w Kancelarii w godzinach urzędowania,
  31. czyli we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00.