881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszej Parafii.
 2.  W poniedziałek o 18.15 w salce spotkanie młodzieży z trzecich klas gimnazjum.
 3. W wtorek przeżywamy dzień Fatimski. Tego dnia o 17.30 zapraszamy na różaniec, a o 18.00 na Eucharystię w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.
 4. Także we wtorek o 18.30 w salce spotkanie dla gimnazjalistów  z klas pierwszych. Obecność obowiązkowa!
 5.  W środę po porannej Mszy świętej, o 7.30, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Na czas trwania kolędy nie będzie spowiedzi bezpośrednio po tym nabożeństwie.
 7. W piątek o godzinie 17.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulic: Rataja 1-4, Krzywoustego 3-10, Niemcewicza 2-10. Za wykonaną pracę oraz złożoną ofiarę już teraz bardzo dziękujemy.
 8. W tym tygodniu z powodu odwiedzin kolędowych wypadną Msze Święte wieczorne w poniedziałek, środę, czwartek i piątek.
 9. Na czas trwania kolędy zawieszone są sobotnie spotkania Ministrantów oraz Dzieci Maryi.
 10. W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorki i czwartki od 8.00 do 16.00.
 11. Dziękujemy za dotychczasową kolędę, za oddane wypełnione Formularze Rodzinne i składane przy tej okazji ofiary.
 12. W aktualnym wydaniu informatora wydrukowaliśmy ankietę z podstawowymi danymi osobowymi, którą można wyciąć i uzupełnić. Ma ona być pomocą szczególnie dla osób starszych, które często padają ofiarą kieszonkowców lub złodziei, którzy – jak to ostatnio doświadczyła jedna z naszych starszych parafianek – wykorzystują panujące trudne warunki atmosferyczne  oraz podeszły wiek. Apelujemy, aby – jeśli nie jest to konieczne – nie zabierać ze sobą większej gotówki oraz ważnych dokumentów!!! Druk, który przygotowaliśmy można umieścić w płaszczu lub kurtce, by nie kusić potencjalnych przestępców łatwą okazją do zdobycia naszych danych osobowych oraz zawartości naszego portfela.
 13. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne uprzejmie informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac na sieci wodociągowej przy ulicy   Konstytucji 74 w dniu 12 stycznia (poniedziałek) od godziny 23.30 do dnia 13 stycznia (wtorek) do godzin rannych mogą wystąpić braki w dostawie wody oraz chwilowe pogorszenie parametrów jakości wody w dzielnicy Bobrek. Za niedogodności przepraszamy.