881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej Parafii Ks. Franciszka Koeniga, który głosi do nas Słowo Boże i zachęca nas do udziału w koncercie organowym. Koncert będzie miał miejsce dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej. Celem koncertu jest zebranie środków finansowych na organy do kościoła na Wschodzie w którym pracują księża z naszej diecezji.
 2. Dzisiejsza kolekta jest kolektą specjalną na ogrzewanie naszego kościoła i plebanii, a przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na zakup nowych organów w kościele na Wschodzie, dla tych, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli uczestniczyć w koncercie wieczorem, a chcieliby wesprzeć to dzieło.
 3. We wtorek, 13 listopada, zapraszamy na Różaniec Fatimski o godz. 17.30.
 4. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać u odprawiającego kapłana w zakrystii przed Mszą Św.
 5. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po Koronce spowiedź dla wszystkich dzieci i młodzieży do godz. 16.00.
 6. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych przypominamy o obowiązku uczestniczenia wraz z dziećmi we Mszy Świętej niedzielnej. Spotkania katechetyczne dla dzieci wraz z rodzicami będą miały miejsce odpowiednio: 20. listopada (Klasy A i B) i 21. listopada (Klasa C) w salce katechetycznej na plebanii.
 7. O sprzątanie Kościoła, w tym tygodniu w piątek o godz. 18.00, prosimy mieszkańców ulicy Zabrzańskiej (obie strony). Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary na kwiaty.
 8. Prosimy o uregulowanie w kancelarii zaległych opłat rezerwacyjnych za groby. Przypominamy, że około 150 grobów zalega z płatnościami rezerwacyjnymi. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zostały umieszczone na grobach kartki z informacją o zaległościach i likwidacji.
 9. W sobotę zapraszamy na spotkania: Ministranci godz. 8.30, Marianki godz. 9.00, Schola godz. 10.00, zajęcia artystyczne o godz. 13.00.
 10. Staraniem Ks. Infułata Pawła Pyrchały powstała książka o Księdzu Prałacie Pawle Krafczyku. Można ją nabyć w kancelarii Parafialnej. Cena egzemplarza to 35 zł.
 11. Od niedzieli 2. do soboty 22 grudnia, w każdą sobotę i niedzielę, panie z grupy charytatywnej naszej parafii będą rozprowadzać opłatki na stół wigilijny odwiedzając mieszkańców naszej dzielnicy w domach. Opłatki poświęcimy tradycyjnie w pierwszą niedzielę Adwentu. Prosimy i przypominamy, że ofiary zebrane przy tej okazji zasilają kasę potrzeb naszej Parafii.
 12. Już dziś prosimy mężczyzn i starszych ministrantów na sobotę 1 grudnia na godz. 9.00 do pomocy przy stawianiu stajenki. W tym roku przez wszystkie niedziele Adwentu będziemy nowymi elementami  stajenki ukazywać czas zbliżającego się Bożego Narodzenia.