881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta jest przez przeznaczona na potrzeby parafii. Przed kościołami w całej Polsce odbywa się zbiórka do puszek na Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia na rzecz potrzebującej młodzieży. Zbiórki będzie dokonywać młodzież gimnazjalna. Także po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00  /z tyłu kościoła/ będzie można zakupić Kremówki Papieskie w cenie 5 zł za sztukę.
 2. Za tydzień, 19 października, w Niedzielę Misyjną prosimy o kolektę specjalną na zapłacenie rachunków za energię elektryczną. A przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na misje.
 3. Poniedziałek jest trzynastym dniem miesiąca października, dlatego po Mszy świętej, o 17:30 zapraszamy na ostatni Różaniec Fatimski połączony z procesją.
 4. W poniedziałek o 18.30 w salce spotkanie dla gimnazjalistów klas trzecich, a we wtorek, także w salce, o 18:30 comiesięczne spotkanie dla gimnazjalistów klas pierwszych. Obecność obowiązkowa!
 5. Wszystkim gimnazjalistom przypominamy o obowiązkowej comiesięcznej spowiedzi do której należy przystąpić w dogodnym dla siebie czasie.
 6. 6.     We wtorek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na plebanię na katechezę dla dorosłych.
 7. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej do 16.00 okazja do spowiedzi świętej dla dzieci i młodzieży.
 8. W piątek po wieczornej Mszy świętej prosimy o ofiarę materialną na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Stalowej 1-7 oraz                    ul. Pasteura 1-4. Za składane ofiary dziękujemy!
 9. Spotkania grup parafialnych o stałych porach.
 10. W sobotę o 17.00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w niedzielę 19 października o 15.30 przyjmą Chrzest Święty. Obecność obowiązkowa!
 11. Przypominamy, że wszystkie sprawy dotyczące dzieci komunijnych jaki i młodzieży gimnazjalnej są prowadzone w godzinach kancelaryjnych, a nie w kościele pomiędzy nabożeństwami.
 12. W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na rok 2015. Prosimy przyszłorocznych Jubilatów i Solenizantów o rezerwacje już teraz.
 13. Są jeszcze wolne intencje w tym tygodniu, które można zamówić.
 14. Także w niedzielę po Mszach Świętych, w zakrystii a w tygodniu w czasie urzędowania kancelarii można zakupić znicze Caritas. Cena 3 zł za sztukę. Zapraszamy!