881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś przypada „Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym”. Przed Kościołem zbiórka do puszek na „Kościół w Potrzebie”.(instrukcja KEP). W przyszłą niedzielę zwracamy się do parafian z prośbą o kolektę specjalną na opał.
 2. Zapraszamy dziś wszystkich Parafian na Różaniec Fatimski o godz. 16.30.
 3. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, po wieczornej Mszy św. (o godz. 17.30)
 4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania III roku odbędzie się w poniedziałek o godzinie 18.30, zapraszamy II grupę wg listy wywieszonej w gablotce.
 5. We wtorek o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich członków ADŚ na spotkanie w salce na plebanii.
 6. We wtorek także o godz. 16.00 zbiórka zuchów, w czwartek o 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania I roku formacji, a o 19.00 spotkanie młodzieży.
 7. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku Czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej lub u kapłana w zakrystii przed Mszą Św.
 8. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła, w tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców ul. Stara Cynkownia i ul. Pod Brzozami. Dziękujemy także za ofiary składane na kwiaty.
 9. W sobotę o godz. 17.00 nauka przedchrzcielna. Zapraszamy wszystkich rodziców i chrzestnych.
 10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to także święto LSO. Po mszy Św. o godz. 11.00 zapraszamy ministrantów i ich rodziców na krótkie spotkanie na plebanii.
 11. Zachęcamy Parafian do zamawiania Mszy Św. na rok 2012. Szczególnie prosimy obchodzących jubileusze i rocznice o jak najszybszy kontakt z kancelarią parafialną.
 12. Prosimy o uregulowanie w kancelarii zaległych opłat rezerwacyjnych za miejsca na cmentarzu. Przypominamy, że około 200 grobów zalega z płatnościami rezerwacyjnymi. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zostały umieszczone na grobach kartki z informacją
  o zaległościach i likwidacji. Wpłat można dokonać także przelewem wpisując w tytule przelewu nazwisko i imię widniejące na pomniku lub numer grobu.