881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. W następną niedzielę kolekta przeznaczona będzie na Diecezjalny Fundusz Inwestycyjny.
  2. W środę zapraszamy o godz. 17.30 na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  4. W sobotę, zapraszamy na godz. 17.00 rodziców i rodziców chrzestnych na naukę przedchrzcielną.
  5. Ze względu na czas wakacyjny i urlopy: kancelaria parafialna będzie czynna: poniedziałek 8.00 – 9.00, środa 18.00-19.00, piątek 8.00-9.00. W tym tygodniu jeszcze kancelaria będzie nieczynna we wtorki i czwartki. Wszystkie pilne sprawy załatwiamy o każdej porze. Przypominamy też o telefonie duszpasterskim. Jest on umieszczony przy drzwiach kancelarii i na naszej stronie internetowej. Przez czas wakacji zawieszony jest środowy dyżur proboszcza.
  6. Przypominamy, że okazja do spowiedzi jest zawsze 15 minut przed każdą Mszą Świętą oraz w piątek od 15.30 do 16.00 i w sobotę od 17.30.
  7. Zachęcamy parafian do zamawiania Mszy Świętych w intencjach dziękczynnych, błagalnych i okolicznościowych oraz za zmarłych z naszych rodzin. Wolne są jeszcze intencje w sierpniu.
  8. Dziękujemy wszystkim sprzątającym naszą świątynię. Dziękujemy za ofiary składane na kwiaty i wystrój naszego kościoła. W tym tygodniu, w piątek o godz. 18.00, o przygotowanie naszego kościoła na przyszła niedzielę i ofiarę na kwiaty prosimy mieszkańców Osiedla pod Brzozami i Starej Cynkowni.
  9. Wszystkim życzymy bezpiecznych wakacji, upływających w atmosferze radości i na wypoczynku. Wszystkim gościom życzymy aby w naszej wspólnocie znaleźli to za czym tęsknią i czego pragną.