881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekt przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, zaś przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w Afryce Wschodniej (zgodnie z rozporządzeniem KEP).
 2. Jutro przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte odprawimy wg porządku niedzielnego, tzn. o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Zapraszamy na godz. 8.30 na różaniec. W czasie każdej Mszy św. błogosławić będziemy zioła i kwiaty.
 3. W tym tygodniu kancelaria parafialna nie będzie czynna w poniedziałek
  i czwartek, w pozostałe dni wg porządku wakacyjnego.
 4. W środę przypada Uroczystość św. Jacka, kapłana i głównego patrona metropolii górnośląskiej, po Mszy św. o godz. 17.00 Nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do licznego udziału.
 5. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 6. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła prosimy mieszkańców ul. Piecucha 2-8, numery parzyste.
 7. W sobotę o godzinie 17.00 nauka przedchrzcielna – obowiązkowa dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie mają zamiar ochrzcić dziecko lub pełnić godność rodzica chrzestnego.
 8. Także w sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego sakramentu i okazja do sakramentu pokuty. W ciągu tygodnia można skorzystać z tego sakramentu 15 min prze Mszą św.
 9. W ciągu całego tygodnia zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej, pół godziny przed Mszą świętą.
 10. Przypominamy, że ze względu na czas urlopowy, może się zdarzyć, że niektóre Msze św. sprawowane będą bez udziału organisty.
 11. Można jeszcze zapisywać się na Pielgrzymkę diecezjalną do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 24-27.08. Zapisy w kancelarii.

 W przyszłą niedzielę tradycyjna pielgrzymka Niewiast do Piekar Śląskich