881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejszej Niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Dziękujemy za wasze ofiary.
 2. W piątek zakończył się Parafialne Półkolonie Zimowe. W zajęciach uczestniczyło 12 dzieci. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękujemy naszej młodzieży za zaangażowanie w przeprowadzenie spotkań oraz Paniom, które przygotowywały posiłki dla dzieci. Niech Bóg wam wynagrodzi poświęcony czas oraz włożony wysiłek.
 3. W poniedziałek o 18.15 w salce spotkanie dla gimnazjalistów z klas trzecich. Obecność obowiązkowa.
 4. Spotkanie dla rodziców dzieci z trzecich klas – przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej-  będzie miało miejsce we wtorek o 17.00, a nie w poniedziałek – jak wcześniej informowaliśmy.
 5. W środę przeżywać będziemy Popielec, który rozpoczyna czas Wielkiego Postu. Msze Święte z posypaniem głów popiołem  o godzinie 7.00 i 17.00. W czasie Wielkiego Postu będą odprawiane następujące nabożeństwa pokutne:

Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30;

Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży w piątek po Mszy wieczornej.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 16.30.

 1. Tego samego dnia rozpoczynamy na Bobrku Parafialne i Szkolne Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je redemptorysta ojciec Maciej Ziębiec. Już teraz dziękujemy Mu za jego obecność i głoszone do nas Słowo Boże. Nauki dla dorosłych będą udzielane w środę, czwartek i piątek na porannych i wieczornych Eucharystiach. Osobno nauki dla dzieci będą odbywały się w tych dniach w Szkole Podstawowej nr 16.
 2. Na spowiedź w czasie rekolekcji zapraszamy w środę, czwartek i piątek kwadrans przed poranną Mszą Świętą, a wieczorem godzinę przed Eucharystią.
 3. W środę po wieczornej Mszy świętej, o 17.30, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 4. W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Bezpośrednio po nabożeństwie spowiedź dla dzieci, młodzieży   i dorosłych do godziny 17.00.
 5. W po wieczornej Drodze Krzyżowej o pomoc w sprzątaniu kościoła  oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Baczyńskiego – numery: 1-17. Za wykonaną pracę oraz złożoną ofiarę już teraz bardzo dziękujemy.
 6. W sobotę w ramach 40 godzinnego nabożeństwa pokutnego Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy do obecności i modlitwy.