881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)

1.    Dzisiejsza , II Niedziela Wielkiej Nocy, jest zarazem Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Świętej chcemy wspólnie odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy także na nabożeństwo ku Czci Bożego Miłosierdzia, które odprawimy
o godzinie 16.30.
2.    W poniedziałek zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na spotkanie katechetyczne do kościoła  o godz. 16.00 (klasy A i B). We wtorek natomiast odbędzie się przymiarka strojów komunijnych: o godz. 16.00 klasa A i o godz. 16.30 klasa B. Obecność obowiązkowa.
3.    We wtorek na godzinę 17.00, na plebanię zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
4.    W tym tygodniu przypadają dwa dni, związane w sposób szczególny z osobą Ojca Świętego, Benedykta XVI. Jutro przypada 85 rocznica Jego urodzin, zaś w czwartek 7. rocznica Jego wyboru na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy w tych dniach o modlitwie za naszego Papieża.
5.    W czwartek swoje spotkanie maja kandydaci do Bierzmowania z klasy II gimnazjum, zapraszamy ich do salki na godzinę 16.30.
6.    Zapraszamy wszystkie dzieci naszej Parafii na zajęcia scholii muzycznej. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę o godz. 9.00.
7.    W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła parafialnego prosimy mieszkańców ulicy Konstytucji 28-72. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na kwiaty i wystrój naszego Kościoła parafialnego.
8.    Zapraszamy na nabożeństwa: w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna ku czci MB Nieustającej pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00,
w niedzielę o godz. 8.30 Różaniec.
9.    20 kwietnia tj. w piątek Pan Prezydent Piotr Koj zaprasza na spotkanie mieszkańców naszej dzielnicy do SP16 na godz. 17.30.
10.    W przyszłą sobotę, grupę małżeństw wraz z dziećmi, zapraszamy na godz. 14.00 na „piknik”  rodzinny z grami i zabawami. Zapraszamy także inne rodziny: mamę i tatę z dziećmi do wspólnej zabawy.
11.    Pragniemy poinformować parafian, że po trzech latach posługi w naszej Parafii, odchodzi na własną prośbę od nas, nasz organista Pan Marcel Wieczorek. Nie ukrywamy, że rozstajemy się z wielkim żalem. Dziękujemy mu za ten czas ubogacania liturgii śpiewem i muzyką. Życzymy mu równocześnie wielu sukcesów w życiu osobistym jak i na polu muzyki kościelnej.
12.    Pragniemy bardzo serdecznie podziękować parafianom i gościom za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i cele diecezjalne w czasie minionych świąt. Kolekta dzisiejsza jest na potrzeby naszej Parafii. Przed Kościołem zbiórka na potrzeby diecezjalnej i parafialnej CARITAS.