881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
 2. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczynający Kwartalne Dni Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Chciejmy w tych dniach prosić Boga o nowe, święte powołania także z naszej parafii.
 3. Dziś w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej. Nabożeństwo Majowe odprawimy o godzinie 14.45. Zachęcamy do licznego udziału.
 4. Zachęcamy dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców do podjęcia tradycji „Białego Tygodnia” i codziennego udziału we Mszy Świętej wieczornej
  i Nabożeństwie Majowym. W piątek, na zakończenie „Białego Tygodnia” dzieci otrzymają Pamiątki przyjęcia I Komunii Świętej.
 5. Jutro, 16 maja obchodzimy Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gliwicach. W tym dniu chcemy modlić się za naszych biskupów i całą naszą diecezję.
 6. We wtorek, 17 maja obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
 7. W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
 8. W tym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła mieszkańców ul. Czajkowskiego 1-20.
 9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.00 będzie miała miejsce Rocznica I Komunii Św. klas III. Próba dla dzieci i ich rodziców będzie miała miejsce w sobotę o godzinie 16.00.
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer Gościa Niedzielnego oraz nasz parafialny informator.
 11. W przyszła niedzielę ks. Proboszcz będzie obchodził kolejną rocznicę swoich święceń kapłańskich i urodzin. Msza Św. o godz. 11.00 będzie dziękczynieniem solenizanta za otrzymane dary i łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.