881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)

  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Przed kościołem zapowiedziana przed tygodniem zbiórka na potrzeby parafialnej Caritas. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.
  2. We wtorek spowiedź i próba dla dzieci klas III, które w czwartek obchodzić będą I rocznicę Komunii Świętej.
  3. W środę zapraszamy na Nowennę Nieustanną do MB Nieustającej  Pomocy o godz. 17.30.
  4.       W tym tygodniu, czwartek – 19 czerwca, obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Ołtarze będą usytuowane: 1. Przy Kościele (odpowiedzialna P. Pluta), 2. Przy Domu Nadziei (odpowiedzialni mieszkańcy domu), 3. Na ulicy Glinki (odpowiedzialne: P. Bombelka, P. Tyka oraz mieszkańcy ul. Glinki oraz Konstytucji 2-17 nr parzyste i nieparzyste ),            4. Skrzyżowanie ulicy Krzywoustego i Niemcewicza (odpowiedzialny Ks. Paweł wraz z młodzieżą oraz mieszkańcy ulic Rataja, Niemcewicza i Krzywoustego). Msza Święta o godz. 8.00 będzie zarazem obchodem rocznicy I Komunii Świętej dla uczniów klas III. Po tej Mszy wyruszymy na ulice naszej dzielnicy. Tego dnia odprawimy jeszcze Msze Święte o godzinie 11.00 i 17.00. Zachęcamy do udziału w procesji także mamy z małymi dziećmi sypiącymi kwiaty. Wzorem lat ubiegłych prosimy naszych działkowców i właścicieli ogrodów o płatki do sypania. Kwiaty można składać w zakrystii do końca oktawy. Zachęcamy do tradycyjnego przystrojenia okien na trasie procesji oraz o aktywny udział w śpiewach i modlitwach wszystkich Parafian.
  5.       O godz. 15.00 w piątek, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po koronce okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania. Szczególnie zapraszamy do spowiedzi dzieci.
  6.       Gimnazjaliści z klas pierwszych i drugich, którzy nie byli obecni na piątkowym spotkaniu są proszeni o kontakt z księdzem Pawłem po każdej mszy niedzielnej.
  7. W tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła, w piątek po Mszy Świętej wieczornej i procesji, prosimy mieszkańców ulic: Plac na Bobrku, Wytrwałych, Jochymczyka, Żwirowej i Stalmacha. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na kwiaty dla naszego Kościoła.
  8. Informujemy Parafian, że są jeszcze wolne intencje Mszalne w miesiącach wakacyjnych. Zapraszamy do kontaktu w kancelarii parafialnej.
  9. W miesiącu czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po każdej Mszy Świętej, odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa. W oktawie Bożego Ciała procesje teoforyczne po Mszach Świętych wieczornych.