881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Diecezjalny Fundusz Inwestycyjny.
 2. Trwa okres wakacji. Msze św. w naszej parafii w tym czasie są sprawowane (rano lub wieczorem) wg intencji ofiarodawcy, bardzo prosimy o zapoznanie się z informatorem parafialnym dostępnym u ministrantów przy wyjściu z kościoła. Prosimy i dziękujemy przy tej okazji za ofiary, które pokrywają koszty druku każdego tygodnia informatora dla parafian oraz śpiewników.
 3. W dniach od 16 do 27 lipca, nasza pani kancelistka wyjeżdża na urlop, w związku z tym dyżur wtorkowy i czwartkowy będzie zawieszony. Dyżur księży będzie zawsze do pół godziny po Mszach św. W nagłych wypadkach prosimy o korzystanie z naszego komórkowego telefonu duszpasterskiego 692 334 903.
 4. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy w czasie Eucharystii o godz. 17.00 a po niej Nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy.
 5. Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmówimy tradycyjnie w piątek o godzinie 15.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po Koronce od godz. 15.30 do 16.00 jest okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania..
 6. O pomoc w sprzątaniu naszego kościoła w tym tygodniu, w piątek po Mszy św. wieczornej prosimy mieszkańców ulicy Czajkowskiego (obie strony). Dziękujemy wszystkim osobom, które angażują się i pomagają w utrzymywaniu naszej świątyni w czystości. Dziękujemy także tym, którzy swoimi ofiarami umożliwiają nam zakup kwiatów do wystroju naszego kościoła.
 7. W sobotę o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego i okazja do Sakramentu Pokuty.
 8. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w każdą niedzielę o godz. 8.30.
 9. Pragniemy zwrócić uwagę parafian na przynoszenie na nabożeństwa książeczek „Droga do Nieba”. W związku z podwójną numeracją pieśni w starym i nowym wydaniu modlitewnika na wyświetlaczu będą się pojawiać numery ze starego wydania natomiast pani organistka nowe będzie zapowiadać. Mamy nadzieję, że to ubogaci naszą liturgię.
 10. Przypominamy o regulowaniu opłat rezerwacyjnych miejsc na cmentarzu. Ich wysokość to 30zł na rok. Nieopłacone groby będą sukcesywnie likwidowane.
 11. Zachęcamy parafian do zamawiania Mszy św. za żyjących i zmarłych ze swoich rodzin. Intencje na rok 2013 będziemy przyjmować po 15 sierpnia 2012r.
 12. Zmarł nasz parafianin Śp. Tomasz Karcz. Jego pogrzeb odbędzie się w naszym Kościele w poniedziałek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…