881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni i za wszelkie inne ofiary, w tym za dzisiejszą kolektę. Dziękujemy za ofiary na Stolicę Apostolską.
 2. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy na Nowennę do MBNP.
 3. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po nabożeństwie spowiedź do godz. 16.00. Szczególnie zapraszamy do spowiedzi wszystkie dzieci. Przypominamy, że Sakrament Pokuty i Pojednania sprawujemy w naszej Parafii 15 minut przed każdą Eucharystią.
 4. W sobotę, z powodu Pielgrzymki do Rud, nie odbędzie się zbiórka dla ministrantów, oraz spotkanie Dzieci Maryi.
 5. Młodzież zapraszamy do udziału w XII Nocnej Pieszej Pielgrzymce Młodzieży do Rud.
 6. Wyjazd spod kościoła w piątek, 21 września, o godz. 21.00.
 7. Koszt pielgrzymki 20 zł. Przewidywany powrót w sobotę około godz. 11.00.
 8. Szczegółowe informacje na plakacie, formularze zgłoszeniowe do odbioru w zakrystii.
 9. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00.
 10. Dyżury duszpasterskie kapłanów: w poniedziałki – ks.Tadeusz, środy – ks. Proboszcz.
 11. Dyżury będą pełnione w kancelarii parafialnej od 18.00 do 19.00.
 12. W tym tygodniu prosimy o składanie ofiary na środki czystości do mycia kościoła mieszkańców ulicy:Huta Julia 12, 12a, 12B I, 12B II. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel.
 13. W kancelarii, w godzinach urzędowania, można zamawiać intencje mszalne na rok 2019. Szczególnie zapraszamy w pierwszej kolejności wszystkich jubilatów i solenizantów do tej formy dziękczynienia Panu Bogu za wszelkie dary i łaski.
 14. Informujemy, że w dniach 21-23 września odbędzie się III Światowy Zjazd Bytomian. Zachęcamy do udziału we mszy świętej w intencji bytomian i Bytomia w sobotę, 22 września, o godz. 9.00 w kościele WNMP przy Rynku. Tego samego dnia o godz. 10.00 w Muzeum Górnośląskim odbędzie się konferencja „Rola osób konsekrowanych oraz Kościoła w historii Bytomia”.
 15. W celu zgłoszenia swojego dziecka do bierzmowania, rodziców uczniów klas szóstych prosimy o zgłoszenie się z dzieckiem do ks. Tadeusza podczas poniedziałkowych dyżurów w kancelarii. Termin zgłoszeń upływa 1 października. Spotkanie dla pozostałych roczników przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się we wtorek, 25 września, po mszy wieczornej w kościele.
 16. W niedzielę, 30 września, zapraszamy członków Rady Parafialnej na spotkanie informacyjne z ks. Proboszczem po mszy św. wieczornej.Trwają testy naszego systemu alarmowego – za niedogodności i uciążliwości serdecznie przepraszamy.