881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. W dniu dzisiejszym kolekta specjalna na zakup środków opałowych. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Przed Kościołem zbiórka do puszek na misje (zgodnie z zaleceniem KEP). W naszej parafii będziemy gościć księdza, który prosić nas będzie o pomoc finansową w budowie nowego kościoła w Bytomiu.
 2. W poniedziałki i środy zapraszamy młodzież gimnazjalną i klas VI na spotkania „Klubu Młodzieżowego”. Początek spotkań o godz. 16.00 w salce pod plebanią.
 3. We wtorek o godzinie 17.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich członków Apostolstwa Dobrej Śmierci w salce pod plebanią.
 4. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku Czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej lub u kapłana w zakrystii przed Mszą Św.
 5. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po Koronce spowiedź dla wszystkich dzieci i młodzieży. O godz. 17.00 Msza Św. szkolna. Prosimy rodziców by przypominali swoim pociechom o tym obowiązku.
 6. O sprzątanie Kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców ulicy Olszewskiego numery 1-20. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary na kwiaty.
 7. W ciągu całego tygodnia zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca, zawsze pół godziny przed poranną Mszą Świętą, w niedzielę o godz. 8.30. Wieczorne nabożeństwa różańcowe odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.30.
 8. W sobotę o godzinie 10.00 odbędzie się próba scholi parafialnej, a o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie grupy artystycznej.
 9. Zachęcamy Parafian do zamawiania Mszy Św. na rok 2012. Szczególnie prosimy obchodzących jubileusze i rocznice o jak najszybszy kontakt z kancelarią parafialną.
 10. Prosimy parafian o czynienie już porządków na cmentarzu. Szczególnie prosimy o usunięcie
  z grobów starych zniczy, wieńców i innych ozdób, aby uniknąć dużego gromadzenia śmieci przed Uroczystością Wszystkich świętych. Prosimy o uregulowanie w kancelarii zaległych opłat rezerwacyjnych. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zostaną umieszczone na grobach kartki z informacją o zaległościach i likwidacji.
 11. Przy ołtarzu MB wyłożone są kartki na „zalecki” za zmarłych. „Zalecki” można składać do skarbony, w kancelarii i zakrystii.