881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś Niedziela Adoracyjna. Rezygnujemy z kazania, by po mszach adorować Jezusa Chrystusa Eucharystycznego. Zgodnie z odezwą księdza Biskupa przed kościołem zbiórka do puszek na odnowę spalonej katedry w Sosnowcu.
 2. W poniedziałek spotkanie dla trzecich klas gimnazjum o 18.15 w salce. Obecność obowiązkowa!
 3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla dzieci klas trzecich szkoły podstawowej. W poniedziałek IIIa, we wtorek IIIb, a w środę IIIc. Spotkania o 16:00 w kościele. Dzieci przychodzą z rodzicami!
 4. We wtorek o 18.oo Msza Święta w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, ich rodzin i zmarłych.
 5. W środę po wieczornej Mszy, o 17.30, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 6. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej spowiedź dzieci, młodzieży i dorosłych do godz. 16.00.
 7. Po piątkowej wieczornej Mszy świętej prosimy o ofiarę materialną na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców ulicy Czajkowskiego 1-20. Za składane ofiary dziękujemy!
 8. Spotkania grup parafialnych o stałych porach. Schola w piątek po wieczornej Mszy, w sobotę o 9.00 Dzieci Maryi, a o 10.00 Ministranci.
 9. W przyszłą niedzielę, 23 listopada, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Tego Dnia o 11.00 Eucharystia w intencji Ministrantów i Lektorów oraz ich rodzin. Po Eucharystii zapraszamy rodziców na spotkanie w salce.
 10. Za tydzień w naszej parafii będą po Mszach o 9.00 i 11.00 będą sprzedawane unikatowe kartki świąteczne, ozdoby świąteczne, pudełka na prezenty oraz same prezenty wykonane przez uczniów Szkoły Specjalnej nr 3 na Bobrku. Serdecznie zapraszamy.
 11. W kancelarii w godzinach urzędowania można już zakupić: świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, kartki świąteczne oraz opłatek, który możemy wysłać do rodziny mieszkającej za granicą.