881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Oświatowy. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii, natomiast przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce (zgodnie z instrukcją Episkopatu Polski).
  2. Zapraszamy w okresie Wielkiego Postu na nabożeństwa Gorzkich Żali (niedziela godz. 16.30) i Drogi Krzyżowej (piątek godz. 17.30). Zalecki za zmarłych do Drogi Krzyżowej można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej lub w zakrystii przed nabożeństwem. Wzorem lat ubiegłych, uczestników niedzielnej Mszy Świętej o godz. 17.00, zapraszamy na Gorzkie Żale i do wysłuchania kazań pasyjnych.
  3. Zapraszamy Parafian, przez cały rok, na nabożeństwa Nowenny ku czci MB Nieustającej Pomocy w każdą środę i Koronki do Miłosierdzia Bożego w piątki o godz. 15.00.
  4.  Prosimy o zapoznanie się z porządkiem Mszy Świętych który w czasie ferii ulega zmianie.
  5. Okazja do Sakramentu Pokuty w naszej Parafii jest zawsze 15 minut przed Mszą Świętą oraz w piątek od godz. 15.30 do 16.00 i w sobotę o godz. 17.30.
  6. Zachęcamy parafian do zamawiania Mszy Świętych. Mamy jeszcze wolne intencje w miesiącu lutym.
  7. W piątek po nabożeństwie Drogi Krzyżowej prosimy o pomoc w sprzątaniu Kościoła, mieszkańców ulicy Zabrzańskiej 135-163 (numery nieparzyste). Prosimy i dziękujemy za ofiary składane na wystrój naszego kościoła.
  8. W dniach 27-29 września br. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Pielgrzymkę do Sanktuarium w Górce Klasztornej, Lichenia i Świnic Warckich. Wyjazd z Bobrka po Mszy Świętej o godz. 7.30. Całkowity koszt z noclegami i wyżywieniem to 345 zł. Wpłata zaliczki 100 zł u zelatorki Marii Krzesielskiej do 19 marca.
  9. Trwa czas ferii zimowych. Wszystkim życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Na czas ferii zawieszone są prace wszystkich grup przyparafialnych.