881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za  zbiórkę specjalną na zakup środków opałowych dla naszego kościoła i plebanii, przeprowadzoną w ubiegłą niedzielę. Zebraliśmy ponad 1600 zł co pozwoli nam dokonać zakupu 2,5 tony węgla.
 2. Dziś kolekta na potrzeby naszej Parafii. Przed kościołem natomiast zbiórka na rzecz ofiar tajfunu na Filipinach (wg prośby Ojca Świętego Franciszka i porządzenia Kurii Biskupiej).
 3. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać u odprawiającego kapłana w zakrystii przed Mszą Św.
 4. Spotkanie dla bierzmowańców III klas gimnazjalnych w środę o 18:00. Prosimy o przynoszenie Pisma Świętego.
 5. W czwartek o 17.30 zapraszamy na Nowennę do Świętej Rodziny i modlitwy przez wstawiennictwo błogosławionych małżonków Marii i Luigiego Quattrocchi z indywidualnym błogosławieństwem sakramentalnym osób.
 6. Także w czwartek zapraszamy młodzież naszej parafii na spotkanie w salce o godz. 19.00.
 7. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych przypominamy o obowiązku uczestniczenia wraz z dziećmi we Mszy Świętej niedzielnej i w Uroczystości kościelne.
 8. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po Koronce okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 16.00.
 9. O sprzątanie Kościoła, po piątkowej Mszy Świętej wieczornej, prosimy w tym tygodniu mieszkańców ul. Konstytucji 2-16. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary na kwiaty.
 10. W sobotę spotkania dla Ministrantów, Marianek i Scholii o stałych porach.
 11. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i jednocześnie zakończenie ROKU WIARY. Na Mszy Świętej o godz. 11.00 ministranci i lektorzy odnowią swoje ślubowania oraz zostaną przyjęci do grona ministrantów najmłodsi kandydaci. Po Mszy spotkanie w salce dla ministrantów i ich rodziców.
 12. Prosimy o uregulowanie w kancelarii zaległych opłat rezerwacyjnych za groby.
 13. Wszystkim Parafianom dziękujemy za utrzymanie porządku na cmentarzu i prosimy w najbliższym czasie o posprzątanie grobów, aby jeszcze, póki pozwala pogoda, wywieźć z cmentarza wszelkie odpady i szkło.