881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni i za wszelkie inne ofiary, w tym za dzisiejszą kolektę.
 2. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Moli.
 3. W poniedziałek na Mszę Świętą o godz. 17.00 zapraszamy Dzieci I-komunijne z rodzicami. Obecność obowiązkowa. Dzieci bez rodziców będą odsyłane do domów.
 4. We wtorek o 17.00 obowiązkowa zbiórka dla ministrantów przed Uroczystością Chrystusa Króla.
 5. We wtorek na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy uczniów klas VIII przygotowujących się do bierzmowania. Po Mszy spotkanie w kościele.
 6. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla młodzieży.
 8. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po koronce spowiedź do godz. 16.00.
 9. W piątek o 16.00 spotkanie dla Dzieci Maryi.
 10. Ministrantów, kandydatów na ministrantów i ich rodziców zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii w sobotę o godz. 18.00. Po Mszy Świętej spotkanie w salce.
 11. W niedzielę, 24 listopada, o godz. 18.00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.
 12. Rada Krajowego Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ Solidarność zaprasza na XXIX Ogólnopolską Pielgrzymkę Górników, która odbędzie się 24.11.2019 r. w Bazylice Jasnogórskiej. Początek pielgrzymki w kościele św. Barbary w Częstochowie o godz. 9.30.
 13. W nocy z 29 na 30 listopada (z piątku na sobotę) w parafii Bożego Ciała w Bytomiu – Miechowicach odbędzie się Nocne czuwanie dla młodzieży. Łączy ono w sobie wiele elementów – można spodziewać się tam modlitwy, spowiedzi, tańca, śpiewu, turnieju siatkówki oraz wielu innych atrakcji. Szczegóły na plakatach.
 14. O składanie ofiary na środki czystości do mycia kościoła prosimy mieszkańców Konstytucji 5-29 (numery nieparzyste). Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel.
 15. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od 8.00 do 16.00.
 16. Są jeszcze wolne intencje w listopadzie i grudniu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią.
 17. Trwa remont organów. Stan techniczny instrumentu wymagał natychmiastowego rozpoczęcia gruntownych prac. W związku z tym instrument jest wyłączony z użytku. Kolejne kolekty specjalne – kopertowe – na remont organów będą miały miejsce 15 grudnia, 12 stycznia, 16 lutego, 15 marca, 19 kwietnia, 17 maja i 14 czerwca. W miarę potrzeb okres zbiórek będzie wydłużony, bo na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie określić w 100% potrzebnej kwoty. Na dzień dzisiejszy potrzebujemy 50 tys. zł. Remont rozpoczynamy ze środków własnych, dlatego dziękujemy za każdą ofiarę. Wykonawca, po negocjacjach, zgodził się na ratalny system zapłaty.
 18. Politechnika Śląska prosi wszystkich obecnych i byłych pracowników kopalń: górników, pracowników przeróbki, ratowników górniczych, ślusarzy, elektryków, i wszystkich tych którzy na kopalni mieli kontakt z HAŁASEM o udział w bezpłatnych badaniach słuchu. W bezpłatnym badaniu oprócz górników może też wziąć udział każdy inny parafianin. Samochód (SŁUCHOBUS) z gabinetem do badań zaparkuje w Bytomiu przy ul. Daleka 28-30, na parkingu przed Przychodnią Bracka Miechowice Badanie będzie przeprowadzone w czwartek 21 listopada w godzinach 10-16.