881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej Parafii.
 2. Dziś rozpoczynamy Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan.  Niech intencja jedności wszystkich uczniów Jezusa będzie szczególna treścią naszych modlitw indywidualnych i wspólnotowych.
 3. Przed nami ostatnie 4 dni odwiedzin duszpasterskich w naszych domach. Gorąco dziękujemy wam za dotychczasową kolędę, za oddane wypełnione Formularze Rodzinne i składane przy tej okazji ofiary.
 4. W poniedziałek o 18.15 w salce spotkanie młodzieży z trzecich klas gimnazjum. Przypominam młodzieży o konieczności przyniesienia indeksów ze spowiedzi oraz kart na kolejne rekolekcje. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa.
 5. We wtorek o 18.00 Eucharystia w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz ich rodzin i zmarłych. Tradycyjnie już przed tą Mszą o 17.30 modlitwę poprowadzą Panie z Apostolstwa.
 6. W środę po porannej Mszy świętej, o 7.30, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać w zakrystii przed nabożeństwem.
 7. W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po nabożeństwie spowiedź dla dzieci, młodzieży i dorosłych do godziny 16.00.
 8. W piątek o godzinie 17.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Piecucha 2, 2a, 4, 4a, 6, 6a, 6b 8. Za wykonaną pracę oraz złożoną ofiarę już teraz bardzo dziękujemy.
 9. Od przyszłego tygodnia powracają pozostałe godziny urzędowania kancelarii parafialnej w poniedziałkowy i piątkowy poranek oraz środowy wieczornych dyżur proboszcza.
 10. W przyszłą Niedzielę o 9.00 Eucharystia w intencji Rodzin naszej Parafii z okazji przypadającego tego 25-go dnia miesiąca. Tego dnia po każdej Eucharystii będą miały miejsce modlitwy za wstawiennictwem bł. Małżonków oraz ucałowanie relikwii.
 11. Także w przyszłą Niedzielę prosimy was Parafian o kolektę specjalną na zapłacenie rachunków za energię elektryczną. Dziękujemy za wsparcie finansowe.