881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Kolekta dzisiejsza to kolekta specjalna na energię elektryczną naszej Parafii.
  2. W przyszła niedzielę, 25 dnia miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo majowe z modlitwami przez wstawiennictwo błogosławionych małżonków Quattrocchi w intencji wszystkich rodzin naszej Parafii. Po nabożeństwie ucałowanie relikwii. Natomiast Msza Święta wieczorna będzie odprawiona w intencji Ks. Pawła z okazji urodzin. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta.
  3. We wtorek katecheza dla dorosłych po Mszy Świętej wieczornej. Serdecznie zapraszamy.
  4. W środę nie będzie dyżuru Proboszcza w kancelarii, ze względu na obchody rocznikowe święceń kapłańskich w Świerklańcu.
  5. W czwartek o godz. 18.45 zapraszamy na spotkanie młodzież naszej Parafii.
  6. W tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła, w piątek po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie, prosimy mieszkańców ulic: Stalowej  i Pasteura. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na kwiaty dla naszego Kościoła.
  7. W sobotę pielgrzymka Ministrantów do Rud Raciborskich.
  8. Zajęcia scholii w sobotę o godz. 9.00.
  9. Trwa miesiąc maj – miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich Parafian na codzienne nabożeństwa majowe.  W tygodniu odprawiamy je o godz. 17.30, natomiast w niedziele, święta i uroczystości nabożeństwa o godz. 16.30.