881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na opłacenie ubezpieczenia naszego Kościoła, cmentarza, kaplicy cmentarnej i plebanii. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.
  2. Klasy II (dzieci komunijne) proszę po zakończonej Eucharystii o pozostanie w kościele celem sprawdzenia obecności.
  3. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za świadectwo wiary jakie dali Parafianie w dniu Adoracji Najświętszego Sakramentu. Przez cały dzień trwaliśmy przy Chrystusie uwielbiając Go, prosząc i dziękując. Nie powtórzyła się sytuacja sprzed roku… tym razem Chrystus ani przez chwilę nie był sam. Bóg zapłać.
  4. W poniedziałek, na godzinę 19.00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania III roku przygotowania na ich spotkanie formacyjne.
  5. We wtorek o godzinie 16.00 zbiórka zuchów.
  6. We wtorek o godz. 17.30 zachęcamy wszystkich, a szczególnie członków ADŚ, do wspólnej modlitwy Różańcem do Siedmiu Boleści Matki Bożej.
  7. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy do modlitwy przez wstawiennictwo Św. Józefa a po wieczornej Mszy św. zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku Czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej lub u kapłana w zakrystii przed Mszą Św.
  8. W czwartek na godzinę 16.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania I i II roku przygotowania.
  9. Również w czwartek o godz. 19.00 spotkanie formacyjne grupy młodzieżowej.

10. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po Koronce spowiedź dla wszystkich dzieci i młodzieży. O godz. 17.00 Msza Św. szkolna. Prosimy rodziców by przypominali swoim pociechom o tym obowiązku.

11. Spotkanie Marianek w piątek po wieczornej Mszy Świętej, Ministranci mają swoje spotkanie w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy też wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.

12. Także w piątek o godz. 18.30 spotkanie członków parafialnego zespołu Caritas.

13. O sprzątanie Kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców ulicy Ustronie nr 8-13.

14. W ciągu całego tygodnia zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca, zawsze pół godziny przed poranną Mszą Świętą, zaś szczególnie zachęcamy do tego w niedzielę o godz. 8.30.

15. W sobotę o godz. 10.00 zapraszamy wszystkie chętne dzieci na spotkanie scholi parafialnej.

16. Także w sobotę o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi.

17. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich członków Rady.

18. Zachęcamy Parafian do zamawiania Mszy Św. na rok 2012. Szczególnie prosimy obchodzących jubileusze i rocznice o jak najszybszy kontakt z kancelarią parafialną.