881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś trwają jeszcze rekolekcje poewangelizacyjne w Tarnowskich Górach,  które dla naszej młodzieży prowadzi ks. Paweł.
 2. Prosimy was o szczególną modlitwę  o owocne przeżycie tego czasu. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafii.
 3. Pragniemy bardzo podziękować młodzieży zaangażowanej w przeżywanie XV Dnia Papieskiego –
 4. zarówno tej gimnazjalnej zbierającej ofiary do puszek, jaki i starszej sprzedającej kremówki. Bardzo gorąco dziękujemy także Wam za wsparcie tych inicjatyw swoją ofiarą.
 5. Przed nami ostatnie dwa tygodnie października, dlatego jeszcze goręcej zachęcamy was do codziennego udziału w nabożeństwach różańcowych o 17.30,
 6. natomiast w niedzielę o 16.15. Do licznego udziału w nabożeństwach zachęcamy dzieci i młodzież.
 7. W poniedziałek o 18.20 spotkanie dla gimnazjalistów z klas trzecich.
 8. We wtorek o 18.45 w salce spotkanie młodzieży z drugich klas gimnazjum.
 9. Po środowej Mszy Świętej porannej o 7.30, zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 10. W czwartek o 18.45 zapraszamy na spotkanie dla młodzieży ponadgimnazjalnej.
 11. W piątek o 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zaraz po niej od 15.30 do 16.00 okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania;
 12. Po piątkowej Mszy wieczornej o posprzątanie kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy
 13. Wytrwałych nr 1-13, Jochymczyka nr 1-13, Żwirowej 1-9, Stalmacha 1-6 oraz Placu na Bobrku 1-9. Za wszelką pomoc i ofiarę już teraz dziękujemy.
 14. Zapraszamy dzieci i młodzież na spotkania:

Scholi w piątek o 16.00,

Ministrantów w sobotę o godz. 9.00,

Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00.

 1. W kancelarii Parafialnej można już zamawiać Msze Święte na rok 2016.
 2. W przyszłą niedzielę przeżywamy 25 dzień miesiąca, który poświęcony jest szczególnej czci bł. małżonków Marii i Alojzego Quattrocchi,
 3. dlatego tego dnia zapraszamy na popołudniowe nabożeństwo różańcowe, które będzie połączone z modlitwą przez wstawiennictwo błogosławionych patronów oraz z ucałowaniem ich relikwii.
 4. W  tym roku zgodnie z decyzją Rady Parafialnej zbiórka na opał jest ofiarą kopertową, którą możemy składać w dowolnie przez siebie wybranym terminie od października do marca.
 5. W kancelarii w godzinach urzędowania oraz w zakrystii można zakupić znicze Caritas w cenie 3 zł za sztukę.
 6. Organizujemy zapisy na wyjazd autobusowy do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Turzy Śląskiej na Noc Pokuty i wynagrodzenia, która odbędzie się z 29/30 listopada (z niedzieli na poniedziałek). Koszt przejazdu to 30 zł. Zapisy wraz z wpłatą przyjmujemy w kancelarii w godzinach urzędowania.