881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta jest na potrzeby naszej Parafii.
 2. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać u odprawiającego kapłana w zakrystii przed Mszą Św.
 3. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po Koronce spowiedź dla wszystkich dzieci i młodzieży do godz. 16.00.
 4. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych przypominamy o obowiązku uczestniczenia wraz z dziećmi we Mszy Świętej niedzielnej. Spotkania katechetyczne, dla dzieci klas II wraz z rodzicami, będą miały miejsce odpowiednio: 20. listopada (Klasy A- godz.16.00 i B-godz.16.45)  ,  21. listopada (Klasa C-godz.16.00) w salce katechetycznej na plebanii.
 1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla. Na Mszy Świętej o godz. 9.00 ministranci złożą swoje doroczne przyrzeczenia. Po Mszy ministrantów wraz z ich rodzicami zapraszamy na skromny poczęstunek do sali na plebanii.
 2. O sprzątanie Kościoła, w tym tygodniu w piątek o godz. 18.00, prosimy mieszkańców Osiedla Pod Brzozami i Starej Cynkowni. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary na kwiaty.
 3. W sobotę zapraszamy na spotkania: Ministranci godz. 8.30, Marianki godz. 9.00, Schola godz. 10.00, zajęcia artystyczne o godz. 13.00.
 4. Staraniem Ks. Infułata Pawła Pyrchały powstała książka o Księdzu Prałacie Pawle Krafczyku. Można ją nabyć w kancelarii Parafialnej. Cena egzemplarza to 35 zł.
 5. Od niedzieli 2. do soboty 22 grudnia, w każdą sobotę i niedzielę, panie z grupy charytatywnej naszej parafii będą rozprowadzać opłatki na stół wigilijny odwiedzając mieszkańców naszej dzielnicy w domach. Opłatki poświęcimy tradycyjnie w pierwszą niedzielę Adwentu. Prosimy i przypominamy, że ofiary zebrane przy tej okazji zasilają kasę potrzeb naszej Parafii.
 6. Są już do nabycia świece „Caritas” – Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świeca kosztuje 5 zł, duża 12 zł.
 7. Już dziś prosimy mężczyzn i starszych ministrantów na sobotę 1 grudnia na godz. 9.00 do pomocy przy stawianiu stajenki. W tym roku – „ROKU WIARY” – przez wszystkie niedziele Adwentu będziemy nowymi elementami  stajenki ukazywać czas zbliżającego się Bożego Narodzenia.