881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Przeżywamy dziś w Kościele Uroczystość Zesłania Duch Świętego, która kończy Okres Wielkanocny. W Poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła.
 2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Oświatowy. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
 3. Nabożeństwo majowe w dzisiejszą niedzielę zostanie odprawione o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy z dziećmi, które dziś pierwszy raz goszczą Chrystusa w swoich sercach.
 4. Przez cały najbliższy tydzień, dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszamy na Msze Święte wieczorne i nabożeństwa majowe w ramach „białego tygodnia”.
 5. We wtorek o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w salce na plebanii.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępne są nowe numery Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.
 7. Przypominamy, że okazja do spowiedzi jest zawsze 15 minut przed każdą Mszą Świętą oraz w piątek od 15.30 do 16.00 i w sobotę od 17.30.
 8. Zachęcamy wszystkich parafian do uczestnictwa w nabożeństwach majowych. Odprawiamy je codziennie w tygodniu o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 16.30.
 9. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
 10. W sobotę na godz. 17.00 zapraszamy na naukę przedchrzcielną rodziców i rodziców chrzestnych, których dzieci w przyszłą niedzielę przyjmą na Mszy Świętej o godz. 15.00 Sakrament Chrztu Świętego.
 11. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Matki. Wszystkie mamy zapraszamy na nabożeństwo majowe, które będzie odprawione w ich intencji.
 12. Dziękujemy wszystkim sprzątającym naszą świątynię. Dziękujemy za ofiary składane na kwiaty i wystrój naszego kościoła. W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła na przyszła niedzielę prosimy mieszkańców ulic Stalowej i Pasteura. Sprzątanie będzie w piątek po nabożeństwie majowym.