881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni i za wszelkie inne ofiary, w tym za dzisiejszą kolektę.
 2. Ksiądz Proboszcz dziękuje za wszelkie życzliwości okazane przy okazji obchodzonego w poprzednią niedzielę jubileuszu.
 3. W sposób szczególny swoje podziękowania składa na ręce osób, które przyjęły w jego intencji Komunię Świętą, uczestniczyły w Mszy Jubileuszowej i nabożeństwie majowym oraz włączyły się w dzieło Żywego Różańca.
 4. Spotkanie dla osób, które wpisały się do kolejnych róż żywego różańca w dniu jubileuszu księdza Proboszcza odbędzie się w przyszłą sobotę po nabożeństwie majowym.
 5. Spotkanie będzie miało miejsce w Sali na plebanii.
 6. Na nabożeństwa majowe zapraszamy w tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele i święta o godz. 16.00.
 7. Dzisiaj, ze względu na Mszę Świętą chrzcielną, nabożeństwo majowe o 16.30.
 8. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej nabożeństwo z modlitwami przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Moli.
 9. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 10. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Po Koronce Spowiedź do godz. 16.00.
 11. W sobotę odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Sanktuarium MB Pokornej w Rudach.
 12. Również w sobotę nabożeństwo majowe, z racji 25. dnia miesiąca, połączone będzie z nabożeństwem do bł. Małżonków Quattrocchich.
 13. W niedzielę przeżywać będziemy Dzień Matki i rocznicę obecności w naszej parafii relikwii św. Joanny Beretty-Moli. Na specjalne nabożeństwo z tej okazji zapraszamy na godzinę 16.00
 14. W przyszłą niedzielę Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Piekar Śląskich. Bardzo prosimy wszystkich mężczyzn udających się tradycyjnie do Piekar o zgłaszanie w kancelarii lub w zakrystii swojego udziału w pielgrzymce.
 15. We wtorek, 28 maja, zapraszamy na Mszę Świętą dla mężczyzn o godz. 20.00. Od 19.15 adoracja z okazją do spowiedzi.
 16. Rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły.
 17. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, artystyczne, edukacyjne i wychowawcze.
 18. Gorąco zachęcamy naszych parafian do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie www.darna100.pl .
 19. W związku z organizacją wystawy fotograficznych wspomnień związanej z obchodami 20. rocznicy wizyty św. Jana Pawła II w Gliwicach, zwracamy się z prośbą o wypożyczenie Miastu Gliwice pamiątkowych zdjęć z domowych archiwów, które wiążą się z gliwicką wizytą Papieża w 1999 roku lub innych fotografii, na których uwieczniono spotkania ze św. Janem Pawłem II. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.
 20. W tym tygodniu prosimy o składanie ofiary na środki czystości do mycia kościoła mieszkańców Konstytucji 5-29 (numery nieparzyste). Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel.
 21. Kancelaria parafialna jest czynna w tym tygodniu we wtorek i czwartek od 8.00 do 16.00. W innym czasie jesteśmy do dyspozycji parafian pod numerem telefonu duszpasterskiego.