881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych.
 2. Przeżywamy dziś Uroczystość I Komunii Świętej, o godzinie 15.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe z udziałem dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Przez cały tydzień aż do piątku, zachęcamy dzieci i rodziców do uczestniczenia we Mszy św. wieczornej i nabożeństwie majowym w ramach
  tzw. „białego tygodnia”. Prosimy parafian o pozostawienie miejsc w przystrojonych ławkach dla dzieci.
 3. Spotkanie młodzieżowe w czwartek o godzinie 19.00.
 4. W tym tygodniu nasza parafia organizuje nabożeństwo dekanalne dla młodzieży, będzie ono w piątek o godzinie 19.00. Zapraszamy serdecznie naszą młodzież.
 5. Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmówimy tradycyjnie w piątek o godzinie 15.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. O pomoc w sprzątaniu naszego kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców ulicy Piecucha 5 – 9 (nieparzyste) i 10. W tym tygodniu wyjątkowo w sobotę. Dziękujemy wszystkim osobom, które angażują się i pomagają w utrzymywaniu naszej świątyni w czystości, dziękujemy także tym, którzy swoimi ofiarami umożliwiają nam zakup kwiatów do wystroju naszego kościoła.
 7. Próba scholii w sobotę o godzinie 9.00.
 8. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00.
 9. Zajęcia artystyczne w sobotę o godz. 13.30.
 10. W sobotę 26 maja przeżywamy Dzień Matki. Zapraszamy wszystkie mamy naszej parafii do wspólnej modlitwy ramach nabożeństwa majowego w sobotę, które wyjątkowo odprawimy  o godz. 17.15.
 11. W sobotę, o godzinie 17.00 odbędą się nauki przedchrzcielne – obowiązkowe dla rodziców dzieci
  i kandydatów na rodziców chrzestnych.
 12. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W ciągu całego tego tygodnia w czasie nabożeństw majowych, będziemy przygotowywać się na to modlitwami Nowenny do Ducha Świętego.
 13. Zapraszamy do modlitwy różańcowej, każdego dnia przed Mszą Świętą poranną, w niedzielę
  o godzinie 8.30.
 14. W przyszłą niedzielę odbywa się Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Piekar Śląskich, zachęcamy także naszych parafian do uczestnictwa. Chcemy wyruszyć w drogę wspólnie z pielgrzymami z Parafii Dobrego Pasterza na Karbiu. W naszej parafii zbiórka i wymarsz o godz. 6.30.
 15. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby Diecezjalnego Funduszu Oświatowego.
 16. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy do tej pory złożyli ofiarę kopertową. Na dzień dzisiejszy jest to kwota 7200 zł i 200 €.
 17. Na cmentarzu czynny jest punkt sprzedaży nagrobków czynny codziennie od godz. 10.00 – 18.00.
 18. Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Gliwickiej zaprasza na czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, 26.05.2012 od godz. 20.00-24.00 w parafii p.w. św. Anny w Bytomiu. Szczegóły zaproszenia na plakacie umieszczonym w gablocie.