881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Za wszystkie składane ofiary serdecznie dziękujemy. Dziękujemy młodzieży oraz dorosłym Parafianom za liczny udział w kolejnej już Nocnej Pieszej Pielgrzymce do Rud. Dziękujemy również za wspólny dzień przeżytej Adoracji Najświętszego Sakramentu. To piękne świadectwo naszej wiary. Dziękujemy za Waszą obecność i modlitwę.
 2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.00 prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych o pozostanie w kościele na krótkie spotkanie. Zgłoszenia dzieci do I komunii Świętej w roku 2016 przyjmowane są w kancelarii parafialnej we wtorki i czwartki od godz. 8.00 do 16.00 w nieprzekraczalnym terminie do końca września br. Za głoszenie uważa się złożenie: deklaracji, aktu chrztu dziecka oraz wpłatę ustalonej kwoty na zakup paramentów liturgicznych dla dzieci i materiałów edukacyjnych. Sprawami I komunii zajmuje się Ksiądz Proboszcz.
 3. W poniedziałek o 18.20 spotkanie dla gimnazjalistów z klas trzecich. Zapisy młodzieży, która chce się przygotowywać do bierzmowania trwają do końca września u  ks. Pawła.
 4. Po środowej Mszy Świętej wieczornej, o 17.30, zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek zapraszam serdecznie na spotkanie dla młodzieży ponadgimnazjalnej.
 6. W piątek o 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zaraz po niej od 15.30 do 16.00 okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania;
 7. Tego samego dnia przypada 25 dzień miesiąca, który poświęcony jest szczególnej czci błogosławionych Małżonków Quattrocchi oraz modlitwie za rodziny i małżeństwa naszej Parafii, dlatego o 7.00 Eucharystia we wspomnianych już intencjach. Natomiast wieczorem o 17.30 krótkie nabożeństwo z ucałowanie relikwii bł. Patronów.
 8. Po piątkowej Mszy wieczornej o posprzątanie kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Piecucha 2, 2a, 4, 4a, 6, 6a, 6b, 8 oraz 5, 5a, 7, 7a, 9, 9a, 10. Za wszelką pomoc już teraz dziękujemy.
 9. Zapraszamy dzieci na spotkania:

Scholi w piątek o 16.00

Ministrantów w sobotę o godz. 9.00,

Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00.

 1. W kancelarii Parafialnej można już zamawiać urodzinowe i jubileuszowe  Msze Święte na rok 2016.
 2. W  tym roku zgodnie z decyzją Rady Parafialnej zbiórka na opał jest ofiarą kopertową, którą możemy składać w dowolnie przez siebie wybranym terminie od października do marca.
 3. Przypominamy o trosce o nasz cmentarz oraz znajdujące się na nim groby.     Dlatego prosimy o utrzymanie porządku przy nagrobkach oraz wokół śmietnika.
 4. Za tydzień w naszej Parafii będzie obecny biskup Senior Gerard Kusz, który będzie przewodniczył Eucharystii o godz. 11.00 w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci z okazji 20 – lecia istnienia.