881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. W dniu dzisiejszym kolekta przeznaczona jest na zakup środków opałowych dla naszej parafii.
  2. W poniedziałek o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji członków orkiestry kościelnej oraz naszych organistów z racji przypadającego wspomnienia Św. Cecylii. Zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania III roku odbędzie się w poniedziałek o godzinie 18.30 w kościele, zapraszamy I grupę wg listy wywieszonej w gablotce. Pozostałe spotkania w grupach wg stałego planu.
  4. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku Czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej lub u kapłana w zakrystii przed Mszą Św.
  5. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła, w tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców ul. Konstytucji 2-16 (parzyste). Dziękujemy także za ofiary składane na kwiaty.
  6. Przyszła niedziela, to I niedziela Adwentu. Rozpocznie ona czas przygotowania na przyjście Zbawiciela. W czasie Adwentu msze święte Roratnie odprawiać będziemy w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek i czwartek o godz. 18.00 w sobotę o godz. 9.00 w środę o godz. 17.00 Roraty dla dorosłych, a w piątek o godz. 17.00 Roraty dla młodzieży.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie wszystkich członków Rady Parafialnej o godz. 16.00 na plebanii..
  8. Zachęcamy Parafian do zamawiania Mszy Św. na rok 2012. Szczególnie prosimy obchodzących jubileusze i rocznice o jak najszybszy kontakt z kancelarią parafialną.
  9. Prosimy o uregulowanie w kancelarii zaległych opłat rezerwacyjnych za miejsca na cmentarzu. Przypominamy, że około 200 grobów zalega z płatnościami rezerwacyjnymi. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zostały umieszczone na grobach kartki z informacją o zaległościach i likwidacji. Wpłat można dokonać także przelewem wpisując w tytule przelewu nazwisko i imię widniejące na pomniku lub numer grobu. Nie jest konieczne opłacanie grobów na 5 lat. Można uiszczać opłaty nawet za jeden rok. Przypominamy, że opłata za każdy rok rezerwacji zgodnie z postanowieniami Rady Parafialnej wynosi 30 zł.