881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Zgodnie z zapowiedzią, która wybrzmiała w odezwie księdza Biskupa, przed kościołem zbiórka na rzecz diecezjalnej Caritas. Bóg zapłać za waszą wyrozumiałość i ofiarność!
 2. Także w poniedziałek o 18.15 w salce spotkanie dla gimnazjalistów klas trzecich. Natomiast we wtorek o 18.30 spotkanie dla gimnazjalistów klas drugich. Obecność obowiązkowa! Jednocześnie informujemy, że zapisy na katechumenat dla młodzieży gimnazjalnej trwa do końca września u księdza Pawła.
 3. 3.     We wtorek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na plebanię                na katechezę dla dorosłych.
 4. W środę o 17.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 5. Nabożeństwo ku czci bł. Małżonków Quatrocchich z ucałowaniem relikwii w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.  Na to nabożeństwo zapraszamy szczególnie rodziców dzieci odbywających swój katechumenat, zarówno z drugich oraz trzecich klas szkoły podstawowej jaki i z wszystkich klas gimnazjalnych.
 6. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej do 16.00 okazja do spowiedzi świętej dla dzieci i młodzieży.
 7. W piątek po wieczornej Mszy świętej prosimy o ofiarę materialną na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Piecucha 2, 2a, 4, 4a, 6, 6a, 6b, 8. Za składane ofiary dziękujemy!
 8. Spotkania grup parafialnych: Schola w piątek po wieczornej mszy o 17.30, w sobotę Dzieci Maryi o 9.00, a Ministranci o 10.00. Chętnych do włączenia w ich działalność zapraszamy na spotkania.
 9. W sobotę o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi.
 10. W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na rok 2015. Prosimy przyszłorocznych Jubilatów i Solenizantów o rezerwacje już teraz.
 11. Na terenie naszej parafii odbędą się spotkania za tytułowane „Zdrowe żywienie dla dzieci i starszych”. 30 września o 16.30 spotkanie przeznaczone dla dzieci, natomiast dorośli będą mieli okazje uczestniczyć w nim dopiero 7 października 0 godz. 16.00. Szczegółów udzielimy za tydzień.