881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. W dniu dzisiejszym przeżywamy niedzielę misyjną. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie Ojca Kamilianina Józefa Kordka. Dziękujemy za jego posługę w konfesjonale i na ambonie.
 2. Przed kościołem, po Mszy Świętej,  można zaopatrzyć się w materiały polecane przez Ojca Józefa i w ten sposób wesprzeć działalność misyjną
 3. Przez cały miesiąc październik zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej Parafii odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 8.30 i 16.30. W razie niemożności przybycia do kościoła, zachęcamy parafian do odmawiania różańca w domu, czy to indywidualnie, czy w gronie rodziny.
 4. W środę, o godz. 7.30 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać przed Mszą Św. w zakrystii.
 5. W piątek o godzinie 15.00 odmówimy tradycyjnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po „koronce” okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do godz. 16.00. Prosimy by dzieci nie odkładały spowiedzi na niedzielę.
 6. W piątek na Mszę Świętą o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum (klasy I-III)).
 7. Również w piątek po różańcu zapraszamy młodzież uczącą się i pracującą naszej parafii na spotkanie z księdzem Markiem w ramach spotkań dla młodzieży w salce na plebanii.
 8. Dziękujemy wszystkim osobom, które angażują się i pomagają w utrzymywaniu naszej świątyni w czystości. Dziękujemy także tym, którzy swoimi ofiarami umożliwiają nam zakup kwiatów do wystroju naszego kościoła. 
 9. W tym tygodniu, w piątek, po nabożeństwie różańcowym, prosimy o pomoc w sprzątaniu, mieszkańców ul. Plac na Bobrku 1-9, Wytrwałych 1-13, Jochymczyka 1-13, Żwirowa 1-9 i Stalmacha 1-6.
 10. W sobotę zapraszamy dzieci na zbiórki: o godz. 8.30 Ministranci, o godz. 9.00 Marianki oraz na próbę scholii o godz. 10.00 i zajęcia artystyczne o godz. 13.00.
 11. Przypominamy wszystkim Parafianom, że zaświadczenia i przekazy wydajemy w kancelarii we wtorki i czwartki od godz. 8.00 do 16.00. Zaświadczenia na rodziców chrzestnych otrzymuje się tylko i wyłącznie po rozmowie z Ks. Proboszczem na środowym dyżurze (g.18.00-19.00). Tylko sprawy pogrzebowe i cmentarne załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.
 12. Prosimy parafian o czynienie już porządków na cmentarzu przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Aby uniknąć nadmiaru śmieci w samą Uroczystość już dziś pozbierajmy stare znicze, wiązanki. Przypominamy także o modlitwie za zmarłych w tradycyjnych wypominkach. Kartki z imionami i nazwiskami jak co roku składamy do skarbony przy ołtarzu Maryjnym lub w zakrystii oraz kancelarii.
 13. W zakrystii są już dostępne znicze Caritas. Cena jednego znicza to 3 zł. Pamiętajmy, że włączając się w każdą akcję Caritas wspomagamy potrzebujących.
 14. Zachęcamy parafian do zamawiania Mszy św. za żyjących i zmarłych ze swoich rodzin. Przyjmujemy już w kancelarii parafialnej intencje na rok 2013. Pamiętajmy o naszych najbliższych w modlitwie.