881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy włączyli się w Adorację Najświętszego Sakramentu w ubiegłą niedzielę i swoją obecnością wyrazili swą wiarę i cześć dla Chrystusa będącego z nami pod postaciami eucharystycznymi.
 2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby budowy nowego kościoła pw. Świętego Józefa w Bytomiu.
 3. W środę zapraszamy o godz. 17.30 na nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek na godzinę 17.30 zapraszamy na Nowennę do Świętej Rodziny i modlitwy przez wstawiennictwo błogosławionych małżonków Marii i Luigiego Quattrocchi z indywidualnym błogosławieństwem sakramentalnym osób. Naszą modlitwą pragniemy godnie przygotować całą Parafię do uroczystego wprowadzenia relikwii i rozszerzania kultu współczesnej, wiernej Bogu rodziny.
 5. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
 6. Przypominamy, że okazja do spowiedzi jest zawsze 15 minut przed każdą Mszą Świętą oraz w piątek od 15.30 do 16.00 (I piątek miesiąca od. 15.30 do 17.00)  i w sobotę od 17.30.
 7. Zapraszamy na sobotnie spotkania naszych parafialnych grup:  Schola dziecięca – 9.00, Dzieci Maryi – 9.00, Ministranci – 10.00.
 8. Zachęcamy parafian do zamawiania Mszy Świętych w intencjach dziękczynnych, błagalnych i okolicznościowych oraz za zmarłych z naszych rodzin. W kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na rok 2014.
 9. Młodzież gimnazjalną, klasy III, przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy  na spotkanie w środę  o 18:00.
 10. W czwartek na godz. 18.30 zapraszamy całą młodzież naszej Parafii na spotkanie z ks. Pawłem.
 11. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie przed sakramentem bierzmowania rodziców gimnazjalistów klas III.
 12. Dziękujemy wszystkim sprzątającym naszą świątynię. Dziękujemy za ofiary składane na kwiaty i wystrój naszego kościoła. W tym tygodniu, w piątek o godz. 18.00, o przygotowanie naszego kościoła na przyszła niedzielę i o ofiarę na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Ustronie 1-7.
 13. Rodzicom dzieci klas II przypominamy o obowiązku zgłoszenia dziecka do I Komunii Świętej. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca września w kancelarii parafialnej. Za zgłoszenie uważa się pobranie deklaracji i złożenie jej w/w terminie. Równocześnie zaopatrujemy się w książeczkę na niedzielne Msze Święte. Obecność na Mszach Świętych jest obowiązkowa. Klasom III książeczki zostaną rozdane w szkole w ramach katechezy po 1 października. Obrazki klasom II i III rozdawane będą w każdą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
 14. W tym tygodniu, ze względu na wyjazd księdza proboszcza na rekolekcje kapłańskie (poniedziałek-czwartek) i pielgrzymkę do Górki Klasztornej (piątek-niedziela) kancelaria parafialna będzie nieczynna w poniedziałek, środę i piątek. We wtorek i czwartek bez zmian od godz. 8.00 do 16.00.
 15. Od 7 października pragniemy wznowić w naszych salkach naukę języka angielskiego. Szczegóły w gablotce. Dla maturzystów oraz uczniów szkoły średniej i gimnazjum jeśli utworzy się grupa, będzie dodatkowo 45 min darmowych zajęć i konsultacje.