881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Swoje święto patronalne przeżywa dziś Liturgiczna Służba Ołtarza. O godzinie 11.00 będzie sprawowana Msza Święta w intencji ministrantów naszej Parafii połączona z promocją kandydatów do tej grupy. Po Mszy ministrantów wraz z rodzicami zapraszamy do salki na krótkie okolicznościowe spotkanie.
 2. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest kolektą specjalną przeznaczoną na zapłacenie rachunków za energię elektryczną. Już teraz dziękujemy za waszą ofiarność.
 3. W tym tygodniu 16, 17 i 18 listopada będą miały miejsce katechezy dla dzieci z  trzecich klas Szkoły Podstawowej. W kolejne dni o 15.30 w kościele spotykać się będą następujące klasy: w poniedziałek 3a, we wtorek 3b oraz w środę 3c. Dzieci obowiązkowo przychodzą z co najmniej jednym z rodziców.
 4. W poniedziałek w kościele o 18.20 odbędzie się cotygodniowe spotkanie dla trzecich klas gimnazjum. Obecność jest obowiązkowa.
 5. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej na plebanie zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych.
 6. W środę przypada wspomnienie bł. małżonków Quattrocchi. Tego dnia poranna Msza Święta w intencji małżeństw naszej Parafii, a zaraz po niej krótkie nabożeństwo z ucałowaniem relikwii.
 7. Po środowej Mszy Świętej wieczornej o 17.30, zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 8. W czwartek o 18.45 zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie przygotowujące do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Uczestnictwo w tym spotkaniu jest jednym z warunków wyjazdu do Krakowa. Zapisy chętnych trwają do końca listopada u naszego księdza wikarego.
 9. W piątek o 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.  Zaraz po niej od 15.30 do 16.00 okazja do spowiedzi świętej.

10. Po piątkowej Mszy wieczornej o posprzątanie kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Konstytucji 2-16 (numery parzyste). Za wszelką pomoc i ofiarę już teraz dziękujemy.

 1. W pierwszą niedzielę adwentu, czyli za tydzień, 29 listopada po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 2. Od przyszłego tygodnia, czyli od poniedziałku 30 listopada wraz z Adwentem rozpoczynamy Msze roratnie dla dzieci: w poniedziałek, środę i piątek o 17.00, we wtorek, czwartek i sobotę o 7.00. Natomiast młodzież gimnazjalną oraz starszą zapraszam na Msze roratnie z kazaniem we wtorek i czwartek o 18.00.  W tym roku tematem kazań będzie zwalczanie wad głównych.
 3. W  tym roku zgodnie z decyzją Rady Parafialnej zbiórka na opał jest ofiarą kopertową, którą możemy składać w dowolnie przez siebie wybranym terminie od października do marca.