881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. We Mszach Świętych w naszym kościele może uczestniczyć maksymalnie 112 osób. Bardzo prosimy, by miejsca w kościele zajmować od pierwszych ławek. Naklejki na ławkach zapewniają zachowanie 2 metrów odległości, nie stanowią jednak wyznacznika ilości miejsc w kościele. Do liczby miejsc wlicza się także miejsca stojące.
 2. W związku z ograniczeniami liczby wiernych, którzy mogą uczestniczyć w zgromadzeniach religijnych, wiernym parafii, które znajdą się w obszarze tzw. strefy czerwonej Biskup Gliwicki udziela ogólnej dyspensy od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy świętej w okresie obowiązywania ww. restrykcji. Nie podpisujemy indeksów bierzmowańcom. Wszystkie Msze Święte są transmitowane na naszym parafialnym kanale YouTube http://youtube.com/c/parafiabytombobrek/ Zachęcamy do korzystania z tej formy łączności z naszą parafią nie tylko podczas Mszy świętej ale także podczas nabożeństw.
 3. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo do czasu powrotu do strefy zielonej odwołane są wszelkie spotkania grup parafialnych oraz spotkania w ramach przygotowania do chrztu i bierzmowania. Bardzo prosimy o stosowanie się do wszelkich zaleceń władz państwowych i sanitarnych. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele i o dezynfekcji rąk.
 4. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty-Molli.
 5. W środę po Mszy Świętej porannej zapraszamy na Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W środę wspominać będziemy także Błogosławionych Małżonków Quattrocchich, wszystkie rodziny naszej parafii zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą i nabożeństwo w ich intencji.
 7. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i spowiedź do godz. 16.00.
 8. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia. W poniedziałek kościół będzie zamknięty w celu pełnej dezynfekcji wszystkich ławek. W ciągu tygodnia korzystamy z bocznych drzwi naszej świątyni (wejście przez kaplicę Krzyża). Główne drzwi są otwierane tylko w soboty i niedziele.
 9. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od 08.00 do 16.00. Poza czasem urzędowania kancelarii wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552 (nie ma możliwości odbioru SMS). Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych.
 10. Dziękujemy za złożone ofiary. Dzisiaj zbiórka do puszki nakwiaty do wystroju kościoła.
 11. W kancelarii i w zakrystii można już nabywać wigilijne świece Caritas i opłatki.
 12. Bardzo prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej w zakładce „Aktualności” i naszego parafialnego Facebooka oraz komunikatów wydawanych przez Kurię Diecezjalną w Gliwicach.