881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii.
 2. W przyszłą niedzielę kolekta na Seminarium Duchowne i Diecezję. Przed kościołem zbiórka na cele parafialnej grupy Caritas.
 3. Dziś po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie grupy małżeńskiej.
 4. 4.       We wtorek, 25 dnia miesiąca – tak będziemy czynić co miesiąc -po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo w intencji rodzin z modlitwami przez wstawiennictwo Bł. Małżonków Quattrocchi. Szczególnie kierujemy nasze zaproszenie do rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i rodziców młodzieży, która niedługo przyjmie Sakrament Bierzmowania. Zapraszamy wszystkie rodziny z naszej Parafii, ale i skierowaliśmy zaproszenie do wszystkich Parafii naszego miasta i diecezji. Liczymy na liczny udział w tym nabożeństwie.
 5. Na katechezę dla dorosłych zapraszamy w następnym tygodniu o stałej porze. Temat spotkania: „Cuda Eucharystyczne w relacjach filmowych”.
 6. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie młodzieży w salce.
 8. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po koronce spowiedź do godz. 16.00.
 9. Po Mszy Świętej wieczornej prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła i ofiarę na wystrój naszej świątyni mieszkańców ulicy Zabrzańskiej (całość).
 10. Przypominamy, że okazja do spowiedzi w naszej świątyni jest zawsze 15 min. przed każdą Mszą Świętą oraz w piątek od 15.30 do 16.00 i w sobotę od godz. 17.30.
 11. Próba dla kandydatów do bierzmowania w środę o 18:00 w kościele! Obecność obowiązkowa.
 12. W sobotę odbędą się spotkania: Scholi, Ministrantów i Dzieci Maryi o stałych porach.
 13. W najbliższą sobotę, z racji pierwszej soboty miesiąca, zapraszamy na Mszę Świętą wotywną (godz. 7.00) i nabożeństwo o godz. 7.30. Odwiedzimy także naszych chorych i starszych parafian. Prosimy o zgłoszenia w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. Początek odwiedzin o 8.30.
 14. Następna niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, w naszej Parafii to niedziela adoracyjna, dlatego też po Mszach Świętych zapraszamy do wspólnego uwielbienia Pana Boga.
 15. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Różańca, oraz innych czasopism religijnych. Wszystkie są dostępne u ministrantów przy wyjściu z Kościoła.
 16. W Roku Rodziny, Biskupi Metropolii Górnośląskiej, zachęcają nas do peregrynacji po naszych domach ikony Świętej Rodziny. Odwiedziny ikony mają nas zachęcić do wspólnej rodzinnej modlitwy wieczornej. Chętni do podjęcia tego zadania: modlitwy w rodzinie, za rodzinę i wszystkie rodziny Parafii, prosimy o zgłoszenie się w zakrystii po Mszy Świętej. Ikona będzie gościć jeden dzień w każdej rodzinie. Dziękujemy tym wszystkim, którzy już gościli ikonę w swoim domu.
 17. Nasze dzwony w tym tygodniu otrzymały nowe serca. Jeszcze kilka dni będą trwać prace związane z zegarem i dzwonami, dlatego nasze dzwony czasem będą milczeć a zegar stać.