881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii, natomiast przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce (zgodnie z Instrukcją Episkopatu Polski). W przyszła niedzielę kolekta na Seminarium i Diecezję.
 2. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, a w naszej parafii tradycyjnie niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do adoracji już w sobotę o godz. 17.30 i po porannych Mszach Świętych niedzielnych.
 3. Zapraszamy w okresie Wielkiego Postu na nabożeństwa Gorzkich Żali (niedziela godz. 16.30) i Drogi Krzyżowej (piątek godz. 16.30 – dla dzieci i o 17.30- dla dorosłych). Zalecki za zmarłych do Drogi Krzyżowej można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej lub w zakrystii przed nabożeństwem. Wzorem lat ubiegłych, uczestników niedzielnej Mszy Świętej o godz. 17.00, zapraszamy na Gorzkie Żale i do wysłuchania kazań pasyjnych.
 4. Zapraszamy Parafian, przez cały rok, na nabożeństwa Nowenny ku czci MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 17.30 i Koronki do Miłosierdzia Bożego w piątki o godz. 15.00.
 5. Okazja do Sakramentu Pokuty w naszej Parafii jest zawsze 15 minut przed Mszą Świętą oraz w piątek (w tym tygodniu od godz. 15.30 do 17.00) i w sobotę o godz. 17.30.
 6. W tym tygodniu, w czwartek o godz. 16.00, Ks. Bp Ordynariusz Jan Kopiec udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy na tą Uroczystość wszystkich Parafian. Próby przed Bierzmowaniem dla młodzieży będą się odbywać w poniedziałek i wtorek o godz. 16.30. W środę od godz. 16.00 okazja do spowiedzi dla kandydatów do bierzmowania, ich rodziców i świadków.
 7. Z racji Bierzmowania w naszym dekanacie, nie odbędą się w tym tygodniu, zajęcia dla dzieci pierwszokomunijnych.
 8. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkich na Msze Święte wotywne i nabożeństwa.
 9. W sobotę odwiedzimy z posługą duszpasterską naszych chorych i starszych parafian. Prosimy zgłaszać ich do czwartku w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
 10. Zachęcamy parafian do zamawiania Mszy Świętych. Mamy jeszcze wolne intencje w miesiącu marcu…
 11. W piątek po nabożeństwie Drogi Krzyżowej prosimy o pomoc w sprzątaniu Kościoła, mieszkańców ulicy Zabrzańskiej 116-138 (numery parzyste). Prosimy i dziękujemy za ofiary składane na wystrój naszego kościoła.
 12. W dniach 27-29 września br. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Pielgrzymkę do Sanktuarium w Górce Klasztornej, Lichenia i Świnic Warckich. Wyjazd z Bobrka po Mszy Świętej o godz. 7.30. Całkowity koszt z noclegami i wyżywieniem to 345 zł. Wpłata zaliczki 100 zł u zelatorki Marii Krzesielskiej do 19 marca.