881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Oświatowy. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za kolektę poprzedniej niedzieli. Za zrozumienie potrzeb, zaufanie i ofiarne serca. Bóg zapłać.
 2. Zachęcamy wszystkich Parafian do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Drogę krzyżową dla dzieci odprawiamy w piątki o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.30. Wzorem lat ubiegłych uczestników wieczornej niedzielnej Mszy Świętej zapraszamy na nabożeństwo i do wysłuchania kazań pasyjnych. Zalecki do Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii, kancelarii lub do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.
 3. W zakrystii i kancelarii są do nabycia świece Caritas – paschaliki w cenie 2.50 zł.
 4. Zachęcamy Parafian do podjęcia zobowiązań trzeźwościowych w okresie Wielkiego Postu. Księga trzeźwości jest wyłożona przy Ołtarzu Serca Jezusowego.
 5.        We wtorek  przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy do licznego udziału we Mszach Świętych. Również tego dnia po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo z modlitwami do Błogosławionych Małżonków Quattrocchi.   Z racji nabożeństwa katecheza dla dorosłych odbędzie się w następnym tygodniu o stałej porze.
 6. W czwartek o 18:45 zapraszamy młodzież na spotkania w postaci małych grup szczególnie tegorocznych bierzmowańców. Naprawdę warto!!! Pozostałe grupy
 7. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po koronce spowiedź do godz. 16.00.
 8. Po Drodze Krzyżowej dla dorosłych, prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła i o ofiarę na wystrój naszej świątyni mieszkańców ulicy Konstytucji 19-35 (nieparzyste).
 9. Przypominamy, że okazja do spowiedzi w naszej świątyni jest zawsze 15 min. przed każdą Mszą Świętą oraz w piątek od 15.30 do 16.00 i w sobotę od godz. 17.30.
 10. Spotkania grup w sobotę odbędą się o stałych porach: Marianki – godz. 9.00, Ministranci 10.00.
 11. Schola dziecięca ma swoją próbę w sobotę o godz. 9.00. serdecznie zapraszamy.