881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Stolicę Apostolską. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii z przeznaczeniem na zapłacenie rachunków za energię elektryczną.
 2. Dziś na godzinę 16.00 zapraszamy na plebanię członków Rady Parafialnej.
 3. Spotkania dla klas II SP odbywać się będą w następującym porządku:

Kl. IIa – wtorek godz. 16.00; Kl. IIb – wtorek godz. 17.00; Kl. IIc – środa godz. 16.00

 1. W środę, na godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać przed Mszą Św. w zakrystii.
 2. W piątek o godzinie 15.00 odmówimy tradycyjnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia, po koronce okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 16.00.
 1. W piątek na Mszę święta godz. 17.00 zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum (klasy I-III)). Po Mszy Św. spotkanie z ks. Markiem w salce katechetycznej.
 2. Dziękujemy wszystkim osobom, które angażują się i pomagają w utrzymywaniu naszej świątyni w czystości. Dziękujemy także tym, którzy swoimi ofiarami umożliwiają nam zakup kwiatów do wystroju naszego kościoła. W tym tygodniu, piątek  o godz. 17.30, prosimy o pomoc w sprzątaniu, mieszkańców ul. Stalowa 1-7 i Pasteura 1-4
 3. Spotkania grup w sobotę:

Ministranci                –          g.   8.30

Dzieci Maryi              –          g.   9.00

Schola dziecięca        –          g. 10.00

 1. Przypominamy wszystkim Parafianom, że zaświadczenia i przekazy wydajemy w kancelarii we wtorki i czwartki od godz. 8.00 do 16.00. Zaświadczenia na rodziców chrzestnych otrzymuje się tylko i wyłącznie po rozmowie z Ks. Proboszczem na środowym dyżurze. Tylko sprawy pogrzebowe i cmentarne załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.
 2. Spotkanie grupy małżeńskiej odbędzie się w pierwszą niedzielę października po wieczornej Mszy Św. Bardzo serdecznie zapraszamy.
 3. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w każdą niedzielę o godz. 8.30.
 4. Zachęcamy parafian do zamawiania Mszy św. za żyjących i zmarłych ze swoich rodzin. Przyjmujemy już w kancelarii parafialnej intencje na rok 2013.