881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Swoje święto patronalne obchodzi służba liturgiczna. O 11.00 Msza Święta w intencji ministrantów, lektorów oraz ich rodzin. Po Mszy spotkanie w salce na plebanii.
 2. Dziś w naszej parafii po Mszach o 9.00 i 11.00 są sprzedawane unikatowe kartki świąteczne, ozdoby świąteczne, pudełka na prezenty oraz same prezenty wykonane przez uczniów Szkoły Specjalnej nr 3 na Bobrku.
 3. W tym tygodniu swoje tygodniowe rekolekcje kapłańskie przeżywa ksiądz Proboszcz, dlatego z tego powodu nie ma środowego dyżuru w kancelarii.
 4. W poniedziałek spotkanie dla trzecich klas gimnazjum o 18.15 w salce. Obecność obowiązkowa! Za tydzień gimnazjaliści z ostatniego rocznika będą uczestniczyć w swoich rekolekcjach, dlatego otoczmy ich już teraz naszą serdeczną modlitwą by owocnie przeżyli ten czas.
 5. We wtorek przypada liturgiczne wspomnienie błogosławionych małżonków Quatrocchi. Tego dnia o 18.oo Msza Święta w intencji Małżeństw i Rodzin z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Zaraz po niej nabożeństwo z ucałowaniem relikwii.
 6. Wyjątkowo w czwartek o 18:30, a nie jak do tej pory we wtorek, spotkanie dla gimnazjalistów z klas drugich.
 7. W środę po wieczornej Mszy, o 17.30, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 8. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej spowiedź dzieci, młodzieży i dorosłych do godz. 16.00.
 9. Po piątkowej wieczornej Mszy świętej prosimy o ofiarę materialną               na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców                      ulicy Olszewskiego 1-20. Za składane ofiary dziękujemy!
 10. W sobotę 6 grudnia o 10.00 rozpoczniemy budowę naszej Szopki Bożonarodzeniowej. Zapraszamy panów i starszych ministrantów do pomocy.
 11. Za tydzień Pierwsza Niedziela Adwentu. Tego dnia po Mszach Świętych poświęcenie opłatków oraz możliwość zakupu kartek świątecznych, opłatków oraz świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Od przyszłego poniedziałku rozpoczynamy także Roraty: w poniedziałek, środę i piątek o 17.00, wtorek i czwartek o 7.00, zaś w sobotę o 9.00. Serdecznie zapraszamy.