881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Dziś kolekta na potrzeby naszej Parafii. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą Świętą do ostatniego penitenta. Po Mszy Świętej jako duszpasterze Parafii chcemy połamać się z Wami opłatkiem – niech to będzie wyraz życzliwości, miłości i wzajemnego przebaczenia, aby ten czas Bożego Narodzenia wszystkich nas napełnił darami niesionymi przez Bożą Dziecinę.
  2. W poniedziałek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy do przeżycia jej w duchu tradycji naszych ojców. Zachęcamy do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, tradycyjnego spotkania przy rodzinnym, wigilijnym stole, łamania się opłatkiem, wspólnej modlitwy i rodzinnego czytania Słowa Bożego. Spowiedź w tym dniu od godz. 9.00 do 11.45. O godz. 12.00 Anioł Pański i zakończenie Sakramentu Pokuty.
  3. Uroczyste wprowadzenie Dzieciątka Jezus do Stajenki odbędzie się o godz. 16.00. Dzieci zachęcamy do przebrania się tradycyjnie: chłopców za pastuszków a dziewczynki za aniołki. Przebrane dzieci gromadzą się w zakrystii o godz. 15.45. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Zachęcamy też do udziału w Pasterce o północy. Kolekta z Pasterki jest przeznaczona zgodnie instrukcją KEP na Fundusz Obrony Życia Diecezji Gliwickiej.
  4. Wtorek – 25 grudnia Boże Narodzenie. Msze Święte odprawiamy w porządku niedzielnym. O godz. 16.30 świąteczne nabożeństwo kolędowe. Kolekta w tym dniu na potrzeby naszej Parafii.
  5. Środa – 26 grudnia wspomnienie Świętego Szczepana. Msze Święte odprawiamy także w porządku niedzielnym. Kolekta w tym dniu na Diecezjalny fundusz inwestycyjny naszej Diecezji.
  1. W piątek 28.12.2012r., o godz. 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę Świętą a po niej na wspólne kolędowanie u żłóbka i przyjęcie szczególnego błogosławieństwa. Wspominamy w tym dniu Św. Młodzianków. Chcemy oddać cześć tym, którzy przelali krew za Chrystusa i prosić ich o wstawiennictwo dla wszystkich dzieci naszej parafii.
  2. O pomoc w sprzątaniu Kościoła w piątek po wieczornej Mszy Św. prosimy mieszkańców ul. Piecucha 2-12 B II (cała ulica numery parzyste i nieparzyste)
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju naszego Kościoła: Panom za pomoc w budowaniu stajenki, ministrantom, ofiarodawcom i wszystkim ludziom dobrej woli. Bóg zapłać.
  4. Uroczystość odpustową w naszej Parafii będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę -30 grudnia . Sumie odpustowej o godz. 11.00 przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi O. Hugolin Langkammer. O godz. 16.30 nabożeństwo ku czci Św. Rodziny z indywidualnym błogosławieństwem Sakramentalnym. Zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie  małżonków z rodzinami do wspólnej modlitwy.