881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1.      W przyszłą niedzielę przypada uroczystość beatyfikacji Sługi Bożego papieża Jana Pawła II. Chcemy przygotować się na ten dzień poprzez modlitwę, dlatego przez cały tydzień po Mszach św. wieczornych odprawiać będziemy czuwanie przed Beatyfikacją Jana Pawła II. W niedzielę zaś podczas nabożeństwa majowego chcemy podziękować Bogu przez ręce Maryi za dar Jana Pawła II i jego beatyfikacji.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W tym dniu zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii.
  3. Rozpoczęliśmy Okres Wielkiej Nocy. Wyrażamy serdeczne Bóg Zapłać wobec osób, które przyczyniły się do pięknego przeżycia Wielkiego Tygodnia w naszej parafii.
  4. 1 maja rozpoczniemy też sprawowanie nabożeństw majowych. W naszej parafii będą one sprawowane: od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.30. Zachęcamy do udziału w nich i wspólnej modlitwy.
  5. W tym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła mieszkańców ulicy Baczyńskiego nr 1-17.
  6. Od wtorku kancelaria parafialna będzie czynna wg stałych godzin urzędowania.
  7. Zajęcia artystyczne dla dzieci w sobotę o godzinie 13.00. Od wtorku 26 kwietnia zajęcia hafciarskie dla dorosłych (w każdy wtorek o godzinie 13.00)
  8. 27 kwietnia, w środę o godzinie 10.00 spotkanie Spółdzielni Socjalnej.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer Gościa Niedzielnego. W przyszłym tygodniu będzie dostępny kolejny numer naszego comiesięcznego informatora „Święta Rodzina”

Wskutek awarii niedostępna jest aktualnie bieżąca woda na cmentarzu. Do czasu jej usunięcia będzie można korzystać z wody znajdującej się w tzw. „studzience”. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy