881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na zapłacenie energii elektrycznej.
  1. Spotkanie młodzieżowe w czwartek o godz. 19.00.
  2. W piątek obchodzimy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, patronów diecezji gliwickiej. Tego dnia przypada też zakończenie roku szkolnego. Msza święta dla Zespołu Szkół Specjalnych o godz. 9.15.
  3.  Zapraszamy uczniów wraz z rodzicami, nauczycieli i pracowników szkoły. W tym dniu także obchodzimy dzień papieski Benedykta XVI. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmówimy tradycyjnie w piątek o godzinie 15.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy. Po Koronce od godz. 15.30 jest okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty. Zachęcamy szczególnie dzieci, aby przed wakacjami skorzystały z tego sakramentu.
  5. O pomoc w sprzątaniu naszego kościoła w tym tygodniu, wyjątkowo w sobotę o godz. 9.30 (ze względu na piątkową uroczystość) prosimy mieszkańców ulicy Baczyńskiego 1–17. Dziękujemy wszystkim osobom, które angażują się i pomagają w utrzymywaniu naszej świątyni w czystości, dziękujemy także tym, którzy swoimi ofiarami umożliwiają nam zakup kwiatów do wystroju naszego kościoła.
  6. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00.
  7. Zapraszamy do modlitwy różańcowej, każdego dnia przed Mszą Świętą poranną, w niedzielę o godzinie 8.30.
 2. Przypominamy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych o regulowaniu należnych wpłat w kancelarii parafialnej i zachęcamy do odbioru płyt DVD
  i zdjęć.