881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy za wszelkie składane ofiary.
 2. W czasie wakacji, kancelaria parafialna jest czynna: we wtorek (godz. 10.00-14.00) i w czwartek (godz. 8.00-12.00). W pozostałe dni kancelaria jest czynna pół godziny po Mszy Świętej.
 3. Zachęcamy wszystkich parafian do modlitwy różańcowej: w niedzielę o godz. 8.30, a w tygodniu pół godziny przed Mszą świętą.
 4. W środę po Mszy św. o godz. 17.00 modlitwa Nowenny ku Czci MB Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do licznego udziału.
 5. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.
 6. W sobotę o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi. Przypominamy, że w naszej Parafii do Sakramentu Pokuty można przystąpić codziennie 15 minut przed Mszą Świętą.
 7. Prosimy o zapoznawanie się z ogłoszeniami parafialnymi zamieszczonymi w gablotkach, informatorze tygodniowym i na stronie internetowej parafii. Przypominamy, że w czasie wakacji w naszej parafii w tygodniu odprawiamy zasadniczo 1 Mszę św. w ciągu dnia, rano lub wieczorem wg intencji ofiarodawcy.
 8. INTENCJE NA ROK 2012 BĘDĄ PRZYJMOWANE OD 1 SIERPNIA BR.
 9. W tym tygodniu o pomoc przy sprzątaniu naszego kościoła prosimy mieszkańców
  ul. Konstytucji 55-72. Dziękujemy za ofiary, które przy tej okazji składane są na kwiaty i wystrój kościoła.
 10. Zachęcamy parafian do podjęcia trudu pielgrzymowania na Jasną Górę w ramach Pielgrzymki Diecezji Gliwickiej. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 24 – 27.08.2011. Koszt pielgrzymki to 20zł. Dodatkowo pobierana będzie opłata za przewóz bagażu w wysokości 15 zł. Można także podjąć duchową pielgrzymkę wspierając pielgrzymów codziennym uczestnictwem w Eucharystii i modlitwą. Cena znaczka dla duchowego pielgrzyma to 5 zł. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej.
 11. W kancelarii jest wystawiona skrzynka fundacji św. Mikołaja. Można w niej składać stare telefony komórkowe. Pieniądze uzyskane z recyklingu zasilą konto fundacji.
 12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer Gościa Niedzielnego, Naszą Arkę, Małego Gościa Niedzielnego oraz nasz parafialny informator. W przyszłą niedzielę ukaże się kolejny numer informatora miesięcznego.