1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni składane na ręce kapłanów i za wszelkie inne ofiary, w tym za dzisiejszą kolektę.
  2. Dzisiaj na zakończenie Eucharystii jako duszpasterze będziemy łamać się z wami opłatkiem składając Wam przy tym życzenia.
  3. Tradycyjnie 25 grudnia w noc Narodzenia Pańskiego będziemy sprawować Eucharystię o północy, tzw. Pasterkę. Kolekta z tej Mszy Świętej na Fundusz Ochrony Życia.
  4. Msze Święte zarówno w pierwszy jaki i w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia będą sprawowane o godz. 9.00, 11.00 i 17.00.
  5. Kolekta w pierwszy dzień przeznaczona na ogrzewanie kościoła, a w drugi dzień na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  6. 25 grudnia zapraszamy na  16.30 na Nieszpory kolędowe połączone z kultem błogosławionych Małżonków Quatrocchich.
  7. W środę 27 grudnia, czyli nazajutrz po świętach rozpoczynamy Odwiedziny Duszpasterskie.
  8. Plan odwiedzin został dołączony do poprzedniego numeru informatora. Znajduje się w gablotce przy kaplicy oraz na stronie internetowej Parafii.
  9. Ofiara kolędowa jest przeznaczona na dokończenie inwestycji związanej z ogrzewaniem kościoła.
  10. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
  11. Także w środę obchodzimy święto św. Jana Apostoła. Tego dnia tradycyjnie po Mszach błogosławimy wino.
  12. W czwartek ze względu na odwiedziny duszpasterskie nie będzie wieczornej Mszy Świętej.
  13. Kancelaria parafialna w czasie świąteczno-noworocznym jest czynna tylko w czwartek od 8.00 do 16.00.
  14. W razie potrzeby kontaktu z kapłanami prosimy o korzystanie  z numeru telefonu duszpasterskiego 881 776 552, aby umówić się na spotkanie.
  15. Rodzice dzieci Pierwszokomunijnych odbierają medaliki oraz różańce w kancelarii w godzinach urzędowania, czyli w czwartek od 8.00 do 16.00.
  16. W  piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej spowiedź do 16.00.
  17. Spowiedź przed odpustem w sobotę od 17.00.
  18. W konfesjonale zasiądzie  nasz odpustowy kaznodzieja – penitencjarz katedralny ks. Janusz Czenczek.
  19. W tym tygodniu prosimy o składanie ofiary na środki czystości do mycia kościoła mieszkańców ulicy Czajkowskiego.
  20. Dziękujemy za ofiary składane na ten cel.
  21. Od IV niedzieli adwentu, czyli 24 grudnia, liturgia jest sprawowana w naszym odnowionym kościele.
  22. Wyjątkiem będą dni od środy (27.12) do soboty (30.12) kiedy ze względu na dalsze prace powrócimy do kaplicy.
  23. Taka sytuacja może się powtarzać   także w kolejnych tygodniach.
  24. Odpusty ku czci Świętej Rodziny przypada w tym roku 31 grudnia.
  25. Już dziś zapraszamy na sumę odpustową o godz. 11.00, której przewodniczyć będzie nasz dawny wikariusz ks. Karol Darmas,
  26. a Słowo Boże wygłosi ks. Janusz Czenczek.
  27. W dniu odpustu zapraszamy na nabożeństwo w intencji rodzin Naszej Parafii.
  28. W sposób szczególny zapraszamy wszystkich małżonków.
  29. W czasie nabożeństwa będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i indywidualne błogosławieństw sakramentalne małżeństw.
  30.  Już dziś pragniemy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich parafian i gości na koncert kolęd
  31. ze wspólnym śpiewem tych pięknych pieśni w dniu Objawienia Pańskiego 6 stycznia o godz. 15.30.