881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona zapłatę rachunków za energię elektryczną. Serdecznie dziękujemy Parafianom za ofiarę i zrozumienie.
 2. W poniedziałek o 18.15 w salce spotkanie młodzieży z trzecich klas gimnazjum. Przypominam młodzieży o konieczności przyniesienia indeksów ze spowiedzi oraz kart na kolejne rekolekcje.Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa.
 3. We wtorek o 18.30 spotkanie dla gimnazjalistów z klas drugich w salce. Obecność obowiązkowa.
 4. Bardzo dziękujemy wam za tegoroczną kolędę, za oddane wypełnione Formularze Rodzinne i składane przy tej okazji ofiary.  W środę o 17.00 odprawimy Eucharystię w intencji wszystkich Rodzin, które przyjęły w swym domu kapłana.
 5. W środę po wieczornej Mszy świętej, o 17.30, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać w zakrystii przed nabożeństwem.
 6. W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.  Bezpośrednio po nabożeństwie spowiedź dla dzieci, młodzieży i dorosłych do godziny 16.00.
 7. W piątek o godzinie 17.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Piecucha – numery: 5, 5a, 7, 7a, 9, 9a i 10. Za wykonaną pracę  oraz złożoną ofiarę już teraz bardzo dziękujemy.
 8. Od tego tygodnia powracają pozostałe godziny urzędowania kancelarii parafialnej w poniedziałkowy i piątkowy poranek  oraz środowy dyżur proboszcza.
 9. Następne spotkania w ramach „Katechez dla dorosłych” będą miały miejsce dopiero po feriach.
 10. W drugim tygodniu ferii – w naszej Parafii – będą organizowane półkolonie dla dzieci. Adresatami tych zajęć są dzieci  ze Szkoły podstawowej z klas od 3 do 6. Szczegóły podamy za tydzień.
 11. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę adoracyjną. Tego dnia nie ma kazania, a na zakończenie każdej Eucharystii będzie Adoracja Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Przed kościołem natomiast odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby naszej parafialnej Caritas.